Dotazník - koncepce rodinné a seniorské politiky ve Vyšším Brodě

Na Vašem názoru záleží, podělte se s námi o to, jak se Vám na Vyšebrodsku žije, co Vám chybí nebo co byste chtěli změnit. Cílem tohoto dotazníkového šetření je zjištění Vašich potřeb a přání, které mohou vylepšit, usnadnit a zpříjemnit Váš život v našem městě

Datum: 3.7.2022 | Zhlédnuto: 519x

Vážení a milí spoluobčané,

všichni si přejeme, aby se nám ve Vyšším Brodě žilo dobře. Proto chceme společně s Vámi hledat cesty a příležitosti pro vytváření zdravého a přívětivého prorodinného a proseniorského prostředí.

Cílem tohoto dotazníkového šetření je zjištění Vašich potřeb a přání, které mohou vylepšit, usnadnit a zpříjemnit Váš život v našem městě. Dotazníkový průzkum bude sloužit jako důležitý podklad pro finální zpracování naší koncepce rodinné a seniorské politiky.

Na Vašem názoru záleží, proto se s námi, prosím, podělte o to, jak se Vám na Vyšebrodsku žije, co Vám chybí nebo co byste chtěli změnit.

Tento dotazník je určen pouze pro obyvatele Vyšebrodska starších 15-ti let.

Dotazník je zcela anonymní. Na jeho začátku pouze vyplníte své telefonní čísto pro zajištění jedinečnosti Vašeho hlasu.

Děkujeme za Váš čas, který věnujete vyplnění tohoto dotazníku.

Přejít na stručný dotazník můžete zde

Výsledky voleb
Výsledky komunálních voleb ve Vyšším Brodě a senátních voleb obvod Český Krumlov
Topná sezóna
Od 19.09.2022
19.09.2022 začala topná sezóna v bytech a dalších objektech napojených na centrální kotelnu města a v objektech města s menšími zdroji tepla.
Finanční odbor - místní poplatky - dovolená
5. - 23. 9. 2022
Z důvodu čerpání řádné dovolené nebude na finančním odboru přítomna referentka daní a poplatků, a to od 5. 9. do 23. 9. 2022.
Kontakt na odbor: 380 747 113
Uzavírka silnice U tří veverek - Rybník
od 15. 8. 2022
Informace k uzavírce a změně jízdního řádu autobusů
Už jste se zaregistrovali do mobilního rozhlasu města?
informace přímo do vašeho telefonu, aplikace, e-mailu
Díky tomuto systému vám budou ty nejdůležitější informace z naší samosprávy doručeny přímo do vašeho telefonu a nic vám tak neunikne, ať budete kdekoliv. Zprávy do aplikace, e-mailu nebo elektronický zpravodaj. Přes aplikaci můžete nahlásit i závadu nebo černou skládku.
Aktuální vydání videozpravodaje
červen 2022
Červnové vydání videozpravodaje se vrací k 48. Plavbě kuriózních plavidel. Redakce také navštívila den otevřených dveří v úpravně vody a představení nové technologie. Nemůže chybět oslava 150 let sboru dobrovolných hasičů a informace o participativním rozpočtu Vyšák společně
VIDEO: Úpravna vody ve Vyšším Brodě má novou technologii
Město ji představilo na dni otevřených dveří
Technologie, která umožňuje efektivnější úpravu povrchové surové vody na pitnou, byla instalována na úpravně vody ve Vyšším Brodě.
ZŠ a MŠ hledá nové kolegyně
vyučená kuchařka + pomocná kuchařka
MSD
Mobilní sběrný dvůr
přistavení kontejnerů na velkoobjemový a nebezpečný odpad
sobota 28.5.2022, 9 - 16:00
Aktuální vydání videozpravdaje
duben 2022
Co se dělo v dubnu ve Vyšším Brodě? Po dvou letech se opět konala tradiční velikonoční akce Překvapení z vajíčka, kterou letos doplnil i charitativní Koncert pro Ukrajinu. Dále se dozvíte, jak běží participativní rozpočet Vyšák Společně nebo jak proběhl zápis do ZŠ. Redakce navštívila i projednávání studie Zahradní ulice.