Informace k zápisu do Základní školy ve Vyšším Brodě

Nezpomeňte, zápis do 1. třídy ZŠ Vyšší Brod proběhne už v pondělí 9. dubna od 14.00 do 16.20

Datum: 2.4.2018 | Zhlédnuto: 526x

Zápis do Základní školy Vyšší Brod 2018

Zápis do 1. třídy Základní školy ve Vyšším Brodě

se koná v pondělí 9. 4. 2018 od 14.00 do16.20 hodin.

V mateřské škole je k dispozici tabulka s rozpisem jednotlivých časů,podle níž si můžete naplánovat příchod v určitou hodinu, abyste zbytečně nečekali.

S sebou si vezměte rodný list dítěte, vyplněnou žádost o přijetí a zápisní list,občanský průkaz nebo pas některého z rodičů, u cizinců povolení k pobytu.

Povinnost přijít k zápisu mají všechny děti, které do 31. 8. 2018 dovrší 6 let věku /děti po odkladu školní docházky přijdou k zápisu znovu/. Pokud budete žádat odklad školní docházky, musíte si do doby zápisu, nejpozději však do konce dubna vyřídit doporučení pedagogicko-psychologické poradny a pediatra. Tato doporučení vezměte k zápisu s sebou.

Omezení dodávky elektrické enerigie
12. 9. 2018
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie ve středu 12. září 2018.
Výběrové řízení - referent odboru životního prostředí
přihlášky do 17. 9. 2018
Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na místo referent odboru životního prostředí a pozemkové držby.
Uzavření matriky a evidence obyvatel
15. 8. a 27. 8.
Informace o uzavření matriky a evidence obyvatel MěÚ Vyšší Brod.
Upozornění - Městký úřad Český Krumlov
přerušení provozu
V souvislosti se stavebními pracemi na budově Městského úřadu Český Krumlov dojde k úplnému přerušení provozu Městského úřadu Český Krumlov:
Aktualní vydání videozpravodaje města
červenec 2018
Ptali jsme se na aktuální stav znovuobnoveného projektu výstavby víceúčelového hřiště za základní školou. Přináší ohlédnutí za klášterními koncerty a výstavami. Redakce se ptala vedení i na průběh letošní vodácké sezóny. V poslední reportáži se mluví o letošních plavidlech. Kdy se na ně můžeme těšit a kdo už je připraven.
Dovolená veterinární ordinace
11. - 18. 8.
Informace o uzavření ordinace MVDr. Tomáše Jaroše z důvodu dovolené.
Dovolená dětské lékařsky MUDr. Novákové
23. 7. - 13. 8.
Informace o dovolené vyšebrodské ordinace pro děti a dorost a o zástupu v době jejího uzavření.
červen 2018
Aktuální videozpravodaj města se ohlíží za událostmi z června 2018. Přináší reportáž z mistrovství Evropy v muškaření nebo z vyšebrodské Holinkiády. Dozvíte se i o novinkách v klášteře a informace o připravovaných akcích na letošní léto.
Dovolená MUDr. Benc
9. - 13. 7. 2018
Od 9. do 13. 7. 2018 z důvodu dovolené neordinuje MUDr. Benc. Zástup v ordinaci bude pouze ve středu 11. 7. 2018
Volby do zastupitelstev obcí 2018
5. - 6. října 2018
Základní informace pro kandidující subjekty se vzory potřebných dokumentů.