Město má k dispozici respirátory FFP2 a roušky pro potřebné

Město Vyšší Brod ve spolupráci s Potravinovou bankou Jihočeského kraje zajistilo a má k dispozici respirátory FFP2 a jednorázové roušky.

Datum: 23.3.2021 | Zhlédnuto: 452x

Respirátory a roušky jsou určené především pro seniory v nouzi či ohrožení, kteří nejsou schopni zajistit si je jiným způsobem. Dále jsou určené pro sociálně slabé rodiny či jednotlivce nebo matky samoživitelky s dětmi.

Zájemci o tyto respirátory si je mohou osobně vyzvednout v úředních hodinách na odboru sociálních věcí (Míru 200), případně kontaktovat sociální odbor na telefonním čísle 723 063 949 nebo 380 746 613.

Jednotlivci budou vydány 3 respirátory a 10 roušek.

Vyšák společně: HLASUJTE!
Spuštěno hlasování v participativním rozpočtu
1. ročník participativního rozpočtu Vyšák společně přechází do další fáze. Nyní můžete vy rozhodnout, který projekt je nejlepší a hlasovat o tom, který se má realizovat.
Členská schůze Bytového družstva Vyšší Brod
6. 5. 2021
Pozvánka na členskou schůzi Bytového družstva Vyšší Brod
Zapojte se do příprav nové podoby Zahradní ulice
Chceme znát Váš názor
Město připravuje rekonstrukci Zahradní ulice, která bude zahrnovat jak výměnu některých inženýrských sítí, tak především opravu povrchu ulice, rozšíření parkovacích stání a zeleně a zvýšení bezpečnosti v ulici.
Město má k dispozici respirátory FFP2 a roušky pro potřebné
1. ročník participativního rozpočtu VYŠÁK SPOLEČNĚ
Sběr nápadů 22. 2. - 31. 3.
Ve veřejném hlasování, které proběhlo v lednu si Vyšebrodští vybrali název participativního rozpočtu města. Nyní je historicky první ročník PaRo města v běhu. Zapojte se a společně můžeme zlepšit naše město.
Přivydělejte si jako sčítací komisař/ka v rámci Sčítání lidu
hodinová mzda 177-183 Kč
Česká pošta nabízí brigádu v rámci Sčítání lidu. Pevná hodinová mzda, brigáda v březnu a dubnu 2021
Město spouští 1. ročník participativního rozpočtu
Hlasování o názvu prodlouženo do 31. ledna
Díky participativnímu rozpočtu mohou sami občané navrhnout a i rozhodnout do čeho bude město investovat. Je za tím účelem připraveno 400 tisíc korun. Zapojte se už nyní hlasováním o samotném názvu rozpočtu. Sběr vašich nápadů začne v únoru.
Členská schůze Bytového družstva Vyšší Brod
4. 2. 2021
Informace o konání členské schůze Bytového družstva Vyšší Brod.
Úřední hodiny Městského úřadu
omezeny do odvolání
Z důvodu vládních opatření jsou do odvolání omezeny úřední hodiny městského úřadu.
Z důvodu vládních opatření je uzavřena knihovna a infocentrum
do odvolání
Od 27. 12. nemůže veřejnost tyto městské instituce navštěvovat,