Nabídka práce - administrativní pracovník stavebního úřadu

Městský úřad Vyšší Brod oznamuje vyhlášení výběrového řízení na administrativního pracovníka stavebního odboru.

Datum: 3.5.2018 | Zhlédnuto: 1179x

MĚSTO VYŠŠÍ BROD

OZNÁMENÍ

O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

V souladu s § 7, odst. 1, písm. b/ zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů

v y h l a š u j i

výběrové řízení na místo

Administrativního pracovníka

stavebního odboru MěÚ Vyšší Brod

1. Druh práce a místo výkonu práce

Základní náplní práce je výkon administrativní práce stavebního úřadu.

Místo výkonu práce je Městský úřad Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod. Předpokládaný nástup od 1. 6. 2018, nejpozději od 1. 8. 2018. Jedná se o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou.

2. Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka

Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovených zvláštním právním předpisem.

3. Další požadavky

• Úplné středoškolské vzdělání s maturitou; výhodou středoškolské vzdělání se stavebním zaměřením
  • Praxe v daném oboru vítána.
  • Uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook), řídičské oprávnění skupiny B
  • Organizační a řídící schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Komunikativnost – příjemné vystupování, vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi
  • Časová flexibilita – přítomnost na jednáních orgánů města, ochota dále se vzdělávat

4. Platová třída odpovídající druhu práce

Zařazení do platové třídy bude provedeno dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě,  8. platová třída.

5. Podání přihlášky

Zájemce podá písemnou přihlášku na adresu Město Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod, případně na podatelnu Městského úřadu Vyšší Brod nejpozději do

dne 15. 5. 2017

Přední stranu obálky označte slovy: „ Výběrové řízení – administrativní pracovník SÚ“

6. Obsah přihlášky

Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:

1. jméno, příjmení a titul zájemce
  2. datum a místo narození zájemce
  3. státní příslušnost zájemce
  4. místo trvalého pobytu zájemce (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo nebo e-mail)
  5. číslo občanského průkazu nebo číslo o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
  6. datum a podpis zájemce

7. Přílohy k přihlášce

1. životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, týkajících se správních činností
  2. výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
  3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  4. podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: „ Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběru dávám, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas k jejich zpracování“.

Bližší informace podá Mgr. Vladimíra Račáková, tajemnice MěÚ Vyšší Brod, tel. 720367636.

Vyšší Brod 26. 4. 2018

Mgr. Vladimíra Račáková

tajemnice

Uzavření ordinace MUDr. Bence
22. a 25. 1. 2019
Upozornění na uzavření ordinací MUDr. Eduarda Bence
Zkrácený provoz matriky
28. 1. 2019
Informace o zkráceném provozu matriky MěÚ Vyšší Brod
Usnesení Zastupitelstva města Vyšší Brod
z 2. veřejného zasedání
Soubor usnesení z 2. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod konaného dne 18. prosince 2018
Program protihlukových opatření Jihočeského kraje - výměna oken
průzkum zájmu leden 2019
Během ledna 2019 bude navštěvovat majitele dotčených domů ve Vyšším Brodě zástupce zpracovatele a zjišťovat jejich zájem o zapojení se do programu. Jedná se o výměnu oken u domů, které jsou vystaveny nadměrnému hluku, a to na náklady majitele komunikace (tedy JčK)
Svoz komunálního odpadu
v roce 2019
Termíny svozu komunálního odpadu v roce 2019 ve Vyšším Brodě dle zvolené periodicity.
prosinec 2018
Ohlédněte se v aktuálním videozpravodaji za adventními akcemi města nebo čokoládovými specialitami. V klášteře je po třech letech hotovo s opravou oranžerie nad rybníkem. A jaké má samospráva plány na rok 2019? I to se dozvíte v aktuálním vydání.
Omezení otevírací doby České pošty
31. 12. 2018
Informace o omezené otevírací době pobočky České pošty dne 31 .12. 2018
Předání Betlémského světla přesunuto do kina
Dnes 22. 12. 2018
Podrobnější informace získáte na informačním portále ivyssibrod.cz přímo po kliknutí na aktualitu.
Upozornění na omezenou otevírací dobu
MěÚ a organizační složky města
V závěru roku dojde k omezení otevíracích hodin městského úřadu, infocentra a sběrného dvora
Svoz komunálního a separovaného odpadu
v období svátků
V období vánočních svátků 2018 bude svoz odpadů probíhat beze změny.