Nabídka práce - administrativní pracovník stavebního úřadu

Městský úřad Vyšší Brod oznamuje vyhlášení výběrového řízení na administrativního pracovníka stavebního odboru.

Datum: 3.5.2018 | Zhlédnuto: 923x

MĚSTO VYŠŠÍ BROD

OZNÁMENÍ

O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

V souladu s § 7, odst. 1, písm. b/ zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů

v y h l a š u j i

výběrové řízení na místo

Administrativního pracovníka

stavebního odboru MěÚ Vyšší Brod

1. Druh práce a místo výkonu práce

Základní náplní práce je výkon administrativní práce stavebního úřadu.

Místo výkonu práce je Městský úřad Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod. Předpokládaný nástup od 1. 6. 2018, nejpozději od 1. 8. 2018. Jedná se o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou.

2. Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka

Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovených zvláštním právním předpisem.

3. Další požadavky

• Úplné středoškolské vzdělání s maturitou; výhodou středoškolské vzdělání se stavebním zaměřením
  • Praxe v daném oboru vítána.
  • Uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook), řídičské oprávnění skupiny B
  • Organizační a řídící schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Komunikativnost – příjemné vystupování, vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi
  • Časová flexibilita – přítomnost na jednáních orgánů města, ochota dále se vzdělávat

4. Platová třída odpovídající druhu práce

Zařazení do platové třídy bude provedeno dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě,  8. platová třída.

5. Podání přihlášky

Zájemce podá písemnou přihlášku na adresu Město Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod, případně na podatelnu Městského úřadu Vyšší Brod nejpozději do

dne 15. 5. 2017

Přední stranu obálky označte slovy: „ Výběrové řízení – administrativní pracovník SÚ“

6. Obsah přihlášky

Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:

1. jméno, příjmení a titul zájemce
  2. datum a místo narození zájemce
  3. státní příslušnost zájemce
  4. místo trvalého pobytu zájemce (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo nebo e-mail)
  5. číslo občanského průkazu nebo číslo o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
  6. datum a podpis zájemce

7. Přílohy k přihlášce

1. životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, týkajících se správních činností
  2. výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
  3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  4. podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: „ Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběru dávám, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas k jejich zpracování“.

Bližší informace podá Mgr. Vladimíra Račáková, tajemnice MěÚ Vyšší Brod, tel. 720367636.

Vyšší Brod 26. 4. 2018

Mgr. Vladimíra Račáková

tajemnice

Výběrové řízení - referent odboru životního prostředí
přihlášky do 17. 9. 2018
Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na místo referent odboru životního prostředí a pozemkové držby.
Uzavření matriky a evidence obyvatel
15. 8. a 27. 8.
Informace o uzavření matriky a evidence obyvatel MěÚ Vyšší Brod.
Upozornění - Městký úřad Český Krumlov
přerušení provozu
V souvislosti se stavebními pracemi na budově Městského úřadu Český Krumlov dojde k úplnému přerušení provozu Městského úřadu Český Krumlov:
Aktualní vydání videozpravodaje města
červenec 2018
Ptali jsme se na aktuální stav znovuobnoveného projektu výstavby víceúčelového hřiště za základní školou. Přináší ohlédnutí za klášterními koncerty a výstavami. Redakce se ptala vedení i na průběh letošní vodácké sezóny. V poslední reportáži se mluví o letošních plavidlech. Kdy se na ně můžeme těšit a kdo už je připraven.
Dovolená veterinární ordinace
11. - 18. 8.
Informace o uzavření ordinace MVDr. Tomáše Jaroše z důvodu dovolené.
Dovolená dětské lékařsky MUDr. Novákové
23. 7. - 13. 8.
Informace o dovolené vyšebrodské ordinace pro děti a dorost a o zástupu v době jejího uzavření.
červen 2018
Aktuální videozpravodaj města se ohlíží za událostmi z června 2018. Přináší reportáž z mistrovství Evropy v muškaření nebo z vyšebrodské Holinkiády. Dozvíte se i o novinkách v klášteře a informace o připravovaných akcích na letošní léto.
Dovolená MUDr. Benc
9. - 13. 7. 2018
Od 9. do 13. 7. 2018 z důvodu dovolené neordinuje MUDr. Benc. Zástup v ordinaci bude pouze ve středu 11. 7. 2018
Volby do zastupitelstev obcí 2018
5. - 6. října 2018
Základní informace pro kandidující subjekty se vzory potřebných dokumentů.
Omezení hodin pro veřejnost pošty Vyšší Brod
27. 6. 2018
v souvislosti s mimořádnou situací (technické důvody-přechod na nový operační systém) na poště Vyšší Brod dne 27.6.2018 si Vás dovolujeme upozornit na omezení hodin pro veřejnost, ke kterému je nutné s ohledem na uvedené skutečnosti přistoupit.