Nabídka práce - výběrové řízení, mzdová účetní MěÚ

Městský úřad Vyšší Brod oznamuje vyhlášení výběrového řízení na úředníka finančního odboru

Datum: 31.8.2017 | Zhlédnuto: 781x

MĚSTO VYŠŠÍ BROD

OZNÁMENÍ

O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

V souladu s § 7, odst. 1, písm. b/ zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů

v y h l a š u j i

výběrové řízení na místo

Mzdová Účetní - ÚČETNÍ

1. Druh práce a místo výkonu práce

Druh práce: úředník finančního odboru

Místo výkonu práce je Městský úřad Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod. Předpokládaný nástup je dohodou, nejpozději od 1. 12. 2017. Jedná se o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou.

2. Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka

Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovených zvláštním právním předpisem.

3. Další požadavky

• Vysokoškolské vzdělání nebo úplné středoškolské vzdělání; vzdělání ekonomického směru výhodou
  • Velmi dobrá uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook)
  • Ochota dále ve vzdělávat (vstupní a průběžné vzdělávání, zvláštní odborná způsobilost dle zákona o úřednících, studium světových jazyků)
  • Organizační a řídící schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Komunikativnost – příjemné vystupování, vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi
  • Časová flexibilita – přítomnost na jednáních orgánů města

4. Dále uvítáme

• Znalost v oblasti komplexní mzdové agendy
  • Znalost o oblasti podvojného účetnictví, včetně DPH
  • Praxi v oblasti veřejné správy
  • Znalost rozpočtové skladby, znalost programu KEO
  • Orientace v zákonech, které se k oboru vztahují, např. 563/1991 Sb., 250/2000 Sb., 128/2000 Sb., 500/2004 Sb., 89/2012 Sb., 280/2009 Sb. a dalších
  • řidičské oprávnění skupiny B

5. Platová třída odpovídající druhu práce

Zařazení do platové třídy bude provedeno dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě. Rozpětí platových tříd 8.-9. platová třída.

6. Podání přihlášky

Zájemce podá písemnou přihlášku na adresu Město Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod, případně na podatelnu Městského úřadu Vyšší Brod nejpozději do

dne 14.9.2017

Přední stranu obálky označte slovy: „ Výběrové řízení – mzdová účetní – NEOTVÍRAT“

7. Obsah přihlášky

Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:

1. jméno, příjmení a titul zájemce
  2. datum a místo narození zájemce
  3. státní příslušnost zájemce
  4. místo trvalého pobytu zájemce (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo nebo e-mail)
  5. číslo občanského průkazu nebo číslo o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
  6. datum a podpis zájemce

8. Přílohy k přihlášce

1. životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, týkajících se správních činností
  2. výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
  3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  4. podepsané prohlášení uchazeče v následujícím znění: „ Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběru dávám, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlas k jejich zpracování“.

Bližší informace podá Mgr. Vladimíra Račáková, tajemnice MěÚ Vyšší Brod, tel. 720367636.

Vyšší Brod 31.8.2017

Mgr. Vladimíra Račáková

tajemnice

Ženu donutil vydat několik stovek tisíc korun
Policie žádá o pomoc při objasnění
Ve středu 27. Prosince 2017 došlo krátce po desáté hodině dopolední k loupežnému přepadení na lesní cestě u silnice I/3 nedaleko Dolního Dvořiště. Policie žádá o pomoc osoby, které se toho dne mezi osmou a dvanáctou hodinou pohybovaly po hlavním tahu E55 mezi D. Dvořištěm a Kaplicí a všimly si pohybu vozidla v barvě modrá metalíza, které mohlo mít v přední masce a za čelním sklem modrý maják...
Školní jídelna přijme kuchařku na HPP
ZŠ Vyšší Brod
Nabídka práce Základní školy Vyšší Brod, školní jídelny. Kontakty a základní informace k nabídce.
Informace k volbám
prezidenta ČR 2018
Naleznete zde telefonní čísla do volebních místností v celém správním obvodu MěÚ Vyšší Brod. Informace k voličským průkazům a informace k volbám prezidenta jako celku.
prosinec 2017
Aktuální vydání Videozpravodaje města Vyšší Brod rekapituluje prosincové události. Ohlíží se za adventními akcemi - mikulášskou nadílkou, Vánoční inspirací a vepřovými hody a akcemi v cisterciáckém opatství. Redakce se ptala také na hodnocení sezóny infocentra a hospodaření města.
Vítejte na nových webových stránkách
města Vyšší Brod
Nové oficiální webové stránky samosprávy.
Uzavření sběrného dvora
do 30. 12. 2017
Mezi svátky dochází k omezení otevíracích hodin vyšebrodského sběrného dvora.
Rozpočet na rok 2018
město Vyšší Brod
Schválený rozpočet města Vyšší Brod na rok 2018
Náhrada vývozu komun. odpadu za 1. 1. 2018
proběhne v sobotu 30. 12. 2017
AKTUALIZOVÁNO: Firma FCC nezajišťuje první den v roce svoz odpadu, je tedy stanoven náhradní termín svozu komunálního odpadu. V aktualitě najdete i termíny svozů na celý rok 2018.
Provoz veterinární ordinace o Vánocích
MVDr. Tomáš Jaroš
Informace o omezeném provozu veterinární ordinace MVDr. Jaroše o Vánocích a mezi svátky.
Omezení pokladních a úředních hodin
MěÚ Vyšší Brod
V týdnu mezi svátky dochází na Městském úřadě Vyšší Brod k částečnému omezení pokladních a úředních hodin.