Nájemníci městských bytů i nebytových prostorů si mohou požádat o prodloužení splatnosti nájmů

Informace k rozhodnutí rady města o pomoci ve formě možného prodloužení splatnosti nájmů v bytech a nebytových prostorech o 3 měsíce.

Datum: 13.11.2020 | Zhlédnuto: 2543x

Vážení spoluobčané,

Rada města Vyšší Brod svým rozhodnutím umožnila nájemníkům městských bytů i nájemníkům nebytových prostorů, kteří jsou dotčeni koronavirovou krizí, základní pomoc v podobě možnosti prodloužení splatnosti nájmů. Jedná se o základní opatření, o kterém má rada města s okamžitou platností pravomoc rozhodnout.

Pokud patříte do skupiny lidí, u kterých v důsledku nastalé situace došlo k výpadku příjmů a potřebovali byste ulevit s výdaji, můžete si požádat o prodloužení splatnosti nájmů za měsíc říjen, listopad a prosinec 2020 o tři měsíce.

Jak postupovat:

• Vyplňtě jednoduchou žádost
    (formulář je dostupný ke stažení na webu města a v podatelně města)

• Podepsanou žádost doručte na MěÚ Vyšší Brod
    (písemně do poštovní schránky MěÚ nebo na podatelnu, žádost je možné také naskenovat  a poslat e-mailem na adresu podatelna@mestovyssibrod.cz)

Pro případné dotazy nás můžete kontaktovat na tel. čísle 725 483 043 nebo na e-mailu mistostarosta@mestovyssibrod.cz (Jan Straka)

Neváhejte se na nás obrátit

Přejeme Vám pevné zdraví!

Bc. Jan Straka
místostarosta