Omezení provozu městského úřadu

Vláda České republiky přijala dne 15. března 2020 usnesení č . 217, v němž ukládá všem úřadům zásadní omezení jejich provozu - ať už se jedná o okruh vykonávaných činností, které mají být zajišťovány v minimální možné míře, tak v rozsahu úředních hodin pro veřejnost, které smějí být stanoveny pouze v pondělí a ve středu a v trvání nejvýše tří hodin.

Datum: 16.3.2020 | Zhlédnuto: 1421x

Úřední hodiny Městského úřadu Vyšší Brod jsou nyní stanoveny v maximální možné míře následovně:

• pondělí 13:00 - 16:00
  • středa 13:00 - 16:00

V ostatních časech budou budovy MěÚ pro veřejnost uzavřeny.

Prosíme zvažte nutnost osobní návštěvy a osobního jednání v budovách městského úřadu. Tam, kde je to možné, využívejte při vyřizování svých záležitosti možnosti komunikace prostřednictvím vzdáleného přístupu, tj. telefonu, e-mailu, datové schránky či poštovních služeb.

Děkujeme za Vaše pochopení a ohleduplnost.

Celé znění usnesení vlády zde