Po Lipensku můžete jezdit zdarma cyklobusem

Občané Lipenska mohou po koupi Lipno.card za 50,- Kč využívat autobus zdarma po celou dobu provozu

Datum: 1.7.2017 | Zhlédnuto: 2609x

Turistický spolek Lipenska (TSL), jehož hlavní úlohou je pomáhat turistickému ruchu v oblasti Lipenska a vytvářet podmínky pro spolupráci regionu od Stožce po Rožmberk, přichází na léto s novým projektem. Jsou jím dvě linky cyklobusů, které spojují celý region od Rožmberku nad Vltavou až po Novou Pec.Hitem pak je, že každý kdo přijde do autobusu s turistickou kartou Lipno.card, pojede ZADARMO.

Občané lipenských obcí jezdí zadarmo

Pro občany s trvalým pobytem v lipenských obcích jsou Lipno.card k dispozici za 50,- Kč. Jejich držitele, občany Lipenska, tyto karty opravňují k bezplatnému využívání Cyklobusů po celou dobu jejich provozu.

Ve Vyšším Brodě si svou Lipno.card mohou občané pořídit v turistickém informačním centru.

Jízdní řády cyklobusu

cyklobus_rad01.pdf