Pracovníci Finančního úřadu pomohou s podáním přiznání přímo ve Vyšším Brodě

S cílem pomoci obyvatelům s podáním přiznání k dani z příjmů fyzických osob vyjedou pracovníci Územního pracoviště v Českém Krumlově do Vyššího Brodu.

Datum: 20.2.2019 | Zhlédnuto: 88x

Pracovníci FÚ budou ve Vyšším Brodě přítomni 5. a 19. března vždy od 14.00 hod. v zasedací místnosti městského úřadu.

Při první návštěvě budou pracovníci územního pracoviště zejména distribuovat tiskopisy daňového přiznání a informační letáky,  popřípadě odpovídat na dotazy. Při druhé návštěvě budou především vybírat vyplněná daňová přiznání a opět zodpovídat dotazy.

Informace nezbytné pro správné plnění daňových povinností k daním z příjmů jsou zveřejněny na www.financnisprava.cz v záložce „Daně“ a budou aktuálně vyvěšeny na hlavní stránce v „Novinkách“. Daňová přiznání lze rovněž podávat přes aplikaci EPO na daňovém portálu, dostupném též na adrese www.daneelektronicky.cz.

Interaktivní formuláře DAP k DPFO jsou k dispozici na stránkách Finanční správy v záložce „Daňové tiskopisy“.

Konkurz na ředitele/ředitelku ZŠ a MŠ Vyšší Brod
Přihlášky do 20. 3. 2019
Vyhlášení konkurzu na ředitele/ředitelku Základní školy a Mateřské školy Vyšší Brod, Náměstí 58, 382 73 Vyšší Brod
Zrušení úředních hodin sociálního odboru
1. 3. 2019
Dne 1.3.2019 jsou z organizačních důvodů zrušeny úřední hodiny na odboru sociálních věcí.
Omezení provozu matriky
v měsíci březnu
Během měsíce března bude matrika uzavřena v následujících termínech: 1. 3., 11. - 15. 3. a 25. - 27. 3.
Pracovníci Finančního úřadu pomohou s podáním přiznání přímo ve Vyšším Brodě
5. a 19. 3. 2019
leden 2019
Ohlédněte se za lednovými akcemi ve městě. Redakce navštívila zajímavou přednášku o agentech chodcích, návštěvu kabaretu U Váňů. Prošli jsme se s účastníky novoročního výšlapu na poutní místo Maria Rast. MěKZ propagovalo Vyšebrodsko na veletrhu Region tour v Brně. Videozpravodaj navštívil i projekt knihovny Knížka pro prvňáčka.
3. veřejné zasedání zastupitelstva
29. 1. 2019
Informace o konání 3. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod, které se koná v úterý 29. ledna 2019 v zasedací místnosti MěÚ. Hlavními body bude rozpočtové opatření 1/2019 a schválení žádostí o podání dotace.
Zkrácení úředních hodin odboru soc. věcí
23. 1. 2019
Informace o zkrácení úředních hodin OSV ve středu 23. 1. 2019