Prodej pozemku města na stavbu rodinného domu

Město nabízí k prodeji pozemek v Horní ulici p. č. 1194/6, k. ú. Vyšší Brod.

Datum: 20.10.2021 | Zhlédnuto: 2246x

Záměr prodeje stavebního pozemku pro rodinný dům Vyšší Brod

Město Vyšší Brod zveřejnilo záměr prodeje stavebního pozemku pro výstavbu rodinného domu v Horní ulici (lokalita "Pod vodojemem")

Podmínky stanovené zastupitelstvem města:

1. Pozemek je určen na výstavbu rodinného domu.
  2. Minimální nabídková cena 600 Kč/m2 vč. DPH, plus náklady s prodejem nemovitosti spojené.
  3. Žadatelem může být pouze fyzická osoba s rodným číslem, která nevlastní stavební parcelu v lokalitě "Pod vodojem".
  4. Nabídka bude podána v zalepené obálce s označením "Prodej pozemku p.č. 1194/6 v k.ú. Vyšší Brod".
  5. Pro podání nabídky se doporučuje využít formulář, který je k dispozici na odboru VH nebo ke stažení na internetových stránkách města (přímo v sekci věnované odboru VH).
  6. V případě shodné nejvyšší ceny se určí pořadí losem.
  7. Do 18 měsíců od vkladu na katastr bude mít nabyvatel povinnost získat stavební povolení, při nesplnění této povinnosti bude ve smlouvě sjednáno odstoupení od smlouvy.
  8. Do 5 let od vkladu na katastr bude mít nabyvatel povinnost zkolaudování stavby, při  nesplnění této povinnosti bude stanovena smluvní pokuty ve výši 50% z kupní ceny, která musí být zaplacena do 30 dnů od výročního dne 5 let od vkladu na katastr.
  9. Podpis kupní smlouvy nejpozději do 2 měsíců od schválení smlouvy a do dalších 3 měsíců zaplacení kupní ceny.
  10. Součástí kupní smlouvy bude zákaz zcizení pozemku.
  11. Nabídky lze podávat na adresu MěÚ Vyšší Brod, Míru č.p. 250, 382 73 Vyšší Brod anebo na podatelně tamtéž nejpozději do 18. 11. 2021.

Zveřejněný záměr prodeje pozemku lze stáhnout z úřední desky MěÚ Vyšší Brod

Případné dotazy zodpoví Mgr. Vladimíra Račáková, tajemnice MěÚ, tel.: 720 367 636.

Dovolená dětské lékařky
18. 7. - 5. 8. 2022
Informace k dovolené dětské lékařky MUDr. Novákové a jejímu zástupu během uzavření ordinace
Dotazník - koncepce rodinné a seniorské politiky ve Vyšším Brodě
Vyplnění do 31. 7. 2022
Na Vašem názoru záleží, podělte se s námi o to, jak se Vám na Vyšebrodsku žije, co Vám chybí nebo co byste chtěli změnit. Cílem tohoto dotazníkového šetření je zjištění Vašich potřeb a přání, které mohou vylepšit, usnadnit a zpříjemnit Váš život v našem městě
Už jste se zaregistrovali do mobilního rozhlasu města?
informace přímo do vašeho telefonu, aplikace, e-mailu
Díky tomuto systému vám budou ty nejdůležitější informace z naší samosprávy doručeny přímo do vašeho telefonu a nic vám tak neunikne, ať budete kdekoliv. Zprávy do aplikace, e-mailu nebo elektronický zpravodaj. Přes aplikaci můžete nahlásit i závadu nebo černou skládku.
Aktuální vydání videozpravodaje
červen 2022
Červnové vydání videozpravodaje se vrací k 48. Plavbě kuriózních plavidel. Redakce také navštívila den otevřených dveří v úpravně vody a představení nové technologie. Nemůže chybět oslava 150 let sboru dobrovolných hasičů a informace o participativním rozpočtu Vyšák společně
VIDEO: Úpravna vody ve Vyšším Brodě má novou technologii
Město ji představilo na dni otevřených dveří
Technologie, která umožňuje efektivnější úpravu povrchové surové vody na pitnou, byla instalována na úpravně vody ve Vyšším Brodě.
ZŠ a MŠ hledá nové kolegyně
vyučená kuchařka + pomocná kuchařka
MSD
Mobilní sběrný dvůr
přistavení kontejnerů na velkoobjemový a nebezpečný odpad
sobota 28.5.2022, 9 - 16:00
Aktuální vydání videozpravdaje
duben 2022
Co se dělo v dubnu ve Vyšším Brodě? Po dvou letech se opět konala tradiční velikonoční akce Překvapení z vajíčka, kterou letos doplnil i charitativní Koncert pro Ukrajinu. Dále se dozvíte, jak běží participativní rozpočet Vyšák Společně nebo jak proběhl zápis do ZŠ. Redakce navštívila i projednávání studie Zahradní ulice.
Informace o přerozdělení válečných uprchlíků na území JČ kraje a veřejná sbírka funkčního vybavení
Vážení spoluobčané,
rádi bychom Vás touto cestou informovali o usnesení vlády z 2. března 2022, kterým vláda (z důvodu nutnosti reagovat na migrační vlnu velkého rozsahu) nouzový stav. Dále také o usnesení z 16. března 2022, o vyčlenění volných ubytovacích kapacit na území Jihočeského kraje a vyhlášení sbírky funkčního vybavení a její databáze.
Aktuální vydání videozpravdaje
Únor 2022
Únor je dobou maškarních bálů, tak společně navštívíme ten, který se konal v dětské skupině Brodýsek nebo tradiční dětský maškarní bál. Podrobnosti o participativním rozpočtu na rok 2022 vypoví místostarosta J. Straka. A také můžete zhlédnout reportáž o tom, co se plánuje v oblasti kultury nejen na léto.