Program regenerace městských památkových zón

Vlastníci nemovitosti - nemovité kulturní památky v městské památkové zóně Vyšší Brod mohou žádat o zařazení do programu regenerace městských památkových zón na rok 2019 do 31. 8. 2018

Datum: 12.3.2018 | Zhlédnuto: 650x

Program Regenarace MPZ a MPR Vyšší Brod na rok 2019

Vlastníci nemovitosti - nemovité kulturní památky v městské památkové zóně Vyšší Brod mohou požádat o zařazení do Anketního dotazníku k Programu regenerace městských památkových rezervací (MPR) a městských památkových zón (MPZ) del usnesení vlády č. 209/92 na rok 2019.

Povinné přílohy žádosti:

1. Závazné stanovisko oddělení památkové péče k obnově kulturní památky
  2. Stavební povolení, ohlášení stavebních prací apod.
  3. Fotodokumentace současného stavu kulturní památky před obnovou (v písemné podobě k žádosti nebo e-mailem: mistostarosta@mestovyssibrod.cz)
  4. U akcí obnovy s plánovanou výší investice nad 1 mil. Kč v roce 2019 je  nutné předložit položkový rozpočet.

Dotazník je v písemné podobě k vyzvednutí na podatelné MěÚ nebo si jej stáhněte přímo zde v aktualitě.

Vyplněný dotazník spolu s povinnými přílohami doručte do 31. 8. 2018 na adresu Městský úřad Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod

Kontaktní osoba: Eva Maštalířová. Tel.: 725 483 043, Email: mistostarosta@mestovyssibrod.cz

Program regenerace MPZ - žádost
(doc, 27,5 kB)

Žádost o zařazení do Anketního dotazníku k přidělení státních finančních prostředků v rámci Programu regenerace městské památkové zóny Vyšší Brod pro rok 2019

Konkurz na ředitele/ředitelku ZŠ a MŠ Vyšší Brod
Přihlášky do 20. 3. 2019
Vyhlášení konkurzu na ředitele/ředitelku Základní školy a Mateřské školy Vyšší Brod, Náměstí 58, 382 73 Vyšší Brod
Zrušení úředních hodin sociálního odboru
1. 3. 2019
Dne 1.3.2019 jsou z organizačních důvodů zrušeny úřední hodiny na odboru sociálních věcí.
Omezení provozu matriky
v měsíci březnu
Během měsíce března bude matrika uzavřena v následujících termínech: 1. 3., 11. - 15. 3. a 25. - 27. 3.
Pracovníci Finančního úřadu pomohou s podáním přiznání přímo ve Vyšším Brodě
5. a 19. 3. 2019
S cílem pomoci obyvatelům s podáním přiznání k dani z příjmů fyzických osob vyjedou pracovníci Územního pracoviště v Českém Krumlově do Vyššího Brodu.
leden 2019
Ohlédněte se za lednovými akcemi ve městě. Redakce navštívila zajímavou přednášku o agentech chodcích, návštěvu kabaretu U Váňů. Prošli jsme se s účastníky novoročního výšlapu na poutní místo Maria Rast. MěKZ propagovalo Vyšebrodsko na veletrhu Region tour v Brně. Videozpravodaj navštívil i projekt knihovny Knížka pro prvňáčka.
3. veřejné zasedání zastupitelstva
29. 1. 2019
Informace o konání 3. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod, které se koná v úterý 29. ledna 2019 v zasedací místnosti MěÚ. Hlavními body bude rozpočtové opatření 1/2019 a schválení žádostí o podání dotace.
Zkrácení úředních hodin odboru soc. věcí
23. 1. 2019
Informace o zkrácení úředních hodin OSV ve středu 23. 1. 2019