Program regenerace městských památkových zón

Vlastníci nemovitosti - nemovité kulturní památky v městské památkové zóně Vyšší Brod mohou žádat o zařazení do programu regenerace městských památkových zón na rok 2019 do 31. 8. 2018

Datum: 12.3.2018 | Zhlédnuto: 524x

Program Regenarace MPZ a MPR Vyšší Brod na rok 2019

Vlastníci nemovitosti - nemovité kulturní památky v městské památkové zóně Vyšší Brod mohou požádat o zařazení do Anketního dotazníku k Programu regenerace městských památkových rezervací (MPR) a městských památkových zón (MPZ) del usnesení vlády č. 209/92 na rok 2019.

Povinné přílohy žádosti:

1. Závazné stanovisko oddělení památkové péče k obnově kulturní památky
  2. Stavební povolení, ohlášení stavebních prací apod.
  3. Fotodokumentace současného stavu kulturní památky před obnovou (v písemné podobě k žádosti nebo e-mailem: mistostarosta@mestovyssibrod.cz)
  4. U akcí obnovy s plánovanou výší investice nad 1 mil. Kč v roce 2019 je  nutné předložit položkový rozpočet.

Dotazník je v písemné podobě k vyzvednutí na podatelné MěÚ nebo si jej stáhněte přímo zde v aktualitě.

Vyplněný dotazník spolu s povinnými přílohami doručte do 31. 8. 2018 na adresu Městský úřad Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod

Kontaktní osoba: Eva Maštalířová. Tel.: 725 483 043, Email: mistostarosta@mestovyssibrod.cz

Program regenerace MPZ - žádost
(doc, 27,5 kB)

Žádost o zařazení do Anketního dotazníku k přidělení státních finančních prostředků v rámci Programu regenerace městské památkové zóny Vyšší Brod pro rok 2019

2. veřejné zasedání zastupitelstva
18. prosince 2018
Informace o konání 2. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod, které se koná v úterý 18. prosince v zasedací místnosti MěÚ. Jedním z hlavních bodů bude projednání rozpočtu města na rok 2019.
Vyšebrodský zpavodaj 12/2018
Online vydání
Online vydání Vyšebrodského zpravodaje na prosinec 2018. Rozšířen o příspěvky města Rožmberk nad Vltavou a obce Přední Výtoň
Změna úředních hodin
Sociální odbor
Zrušení a změna v úředních hodinách odboru sociálních věcí MěÚ Vyšší Brod.
listopad 2018
Už jste viděli aktuální videozpravodaj? Představuje nové hřiště u školy nebo novinky z místní části Těchoraz či projekt Knížka pro prvňáčka....
Návrh rozpočtu města
na rok 2019
Návrh rozpočtu města Vyšší Brod na rok 2019. Návrh bude projednáván na zasedání ZM v úterý 18. prosince 2018
Je možná změna intervalu vývozu odpadu
do 14. prosince 2018
Do 14. prosince 2018 si je možné na odboru ŽP domluvit změnu časového intervalu vývozu na rok 2019 nebo změny odpadních nádob.
Prodej vánočních stromků
17 - 18. prosince
Městské lesy Vyšší Brod budou i letos prodávat vánoční stromky v areálu technických služeb (bývalá kotelna ve dřevařské ulici).
Kontejnery na objemný a nebezpečný odpad
přistaveny v sobotu 24. 11. 2018
Městský úřad Vyšší Brod zajistil na sobotu 24. 11. 2018 přistavení kontejnerů na velkoobjemový odpad a odpad nebezpečný. Na určeném stanovišti budou po dobu jedné hodiny (viz. rozpis) umístěny dva kontejnery a odpad bude ukládán za přítomnosti pracovníků firmy FCC České Budějovice, s.r.o., a poté budou kontejnery odvezeny.
Přerušení dodávky tepla a teplé vody - havárie
13. 11. 2018
Oznámení o přerušení dodávek tepla a teplé vody z městské kotelny
Výluka na trati Rybník - Lipno
2. - 19. 11. 2018
Informace o výluce na trati Rybník nad Vltavou - Lipno nad Vltavou v období od 2. do 19. 11. 2018.