Uzavření železničního přejezdu Sejfy

V týdnu na přelomu března a dubna dojde k přechodné úpravě provozu na silnici II/163 směr Dolní Dvořiště/Kaplice.

Datum: 26.3.2019 | Zhlédnuto: 3534x

Uzavření železničního přejezdu "na Sejfech"

K uzavření úseku silnice II/163 dochází z důvodu oprav železničního přejezdu Sejfy, tzn. silnice směr Dolní Dvořiště/Kaplice.

Termín uzavírky

Od pátku 29. března 2019 až do pátku 5. dubna 2019.

Objízdné trasy

Objízdná trasa pro vozidla do 20t je vedena přes Rožmberk nad Vltavou dále na Český Krumlov.

Pro vozidla nad 20t je vedena trasou Loučovice/Lipno nad Vltavou/Černá v Pošumaví a dále na Český Krumlov.

Mapa - uzavřený úsek a objízdné trasy

Výjezdní pracoviště Úřadu práce ČR ve Vyšším Brodě
od 1.7.2020
Od 1.7.2020 bude provoz Výjezdního pracoviště Úřadu práce ve Vyšším Brodě obnoven v časech a termínech uvedených níže na této stránce.
Dovolená dětské lékařky
Zástup ve dnech 9.7.2020, 3.-7.8.2020, 10.-19.8.2020
Více níže.
Pravidla pro nošení roušek, omezení obchodu a služeb a další omezení
od 1.7.2020
Pravidla pro nošení roušek, omezení obchodu a služeb a další omezení mohou být nyní upravena lokálně rozhodnutím jednotlivých krajských hygienických stanic na základě konkrétní epidemiologické situace v regionu.
Aktuální videozpravodaj
červen 2020
Ve Vyšším Brodě se setkali pracovníci infocenter Lipenska a tzv. ladili noty na sezónu. Vedení města se podruhé sešlo na kávě s občany, u této příležitosti si zájemci mohli prohlédnout novou smuteční síň. Kulturní léto zahájil koncert skvělých Satisfucktion, kteří s sebou přivezli hosty, dětskou kapelu, které se věnuje jejich frontman. V červnu se také loučily děti s mateřskou školou...
Sběrný dvůr do odvolání v omezeném režimu
Provoz sběrného dvora bude až do odvolání v omezeném režimu. Otevřeno bude ve čtvrtek od 8:00 do 11:00 a od 14:00 do 17:00. V sobotu pak od 9:00 do 12:00. Děkujeme za pochopení.
Dočasné uzavření pobočky bezplatné poradny ve Vyšším Brodě
V průběhu roku 2020 musela být do odvolání uzavřena pobočka Bezplatné poradny mezi paragrafy ve Vyšším Brodě. Je však možné obracet se na pobočky v Kaplici a v Českém Krumlově.
ZŠ Vyšší Brod hledá kuchařku
Základní škola Vyšší Brod přijme do školní jídelny kuchařku na HPP s víceletou praxí.
Ukončení nouzového stavu - stále trvají omezení od 22.6.2020 do odvolání
od 22.6.2020
Po skončení nouzového stavu k 17.5.2020 platí na území České republiky stále mimořádná opatření vyhlášená v souvislosti s epidemií koronaviru na území ČR a to od 22.6.2020 do odvolání.
Uzavření pobočky Komerční banky ve Vyšším Brodě
Komerční banka informovala o ukončení činnosti stávající pobočky ve Vyšším Brodě, Náměstí 80. Nejbližší pobočky Komerční banky naleznete v Kaplici a v Českém Krumlově.
Svatební obřady jsou možné za splnění mimořádných pravidel
od 15.6.2020
Informace o možnosti konání svatebních obřadů usnesení vlády č. 641/2020 ze dne 15.6.2020.