Vítejte na nových webových stránkách

Nové oficiální webové stránky samosprávy.

Datum: 1.8.2017 | Zhlédnuto: 1268x

Vítejte na nových webových stránkách města Vyšší Brod.

Tento webový portál byl právě zpuštěn, proto Vás prosíme o shovívavost a trpělivost. Vše se stále dolaďuje a doplňuje. Portál bude přinášet především informace z úřadu, kontakty, měl by usnadnit přístup k formulářům apod. Na tomto webu bude v nejbližší době zprovozněna také skutečná online verze Vyšebrodského zpravodaje, která bude přinášet i bonusy - např. více fotografií u článků, videa...

Dále byl uveden do provozu zcela nový portál infocentra, který by neměl sloužit jen turistům, ale i občanům našeho města, je na něm zveřňován kulturní program města, ale v bez problémů na něm najdete například také restauraci, která je zrovna otevřená, nebo kontakty na různé služby ve městě či tip na víkendový výlet či procházku. Je na adrese www.ivyssibrod.cz

Oba portály mají samozřejmě i své mobilní verze.

Budeme velmi rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu. Pokud naleznete chybu nebo nějakou nejasnost, obraťte se na správce obsahu obou portálů.

Kontat:
Jan Straka
MěKZ Vyšší Brod

Mob.: 724 386 266
Email: jstr.vb@gmail.com

Volby do PS Parlamentu České republiky
20. - 21. října 2017
Základní informace pro voliče, týkající se voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR 2017. Jak a kdy můžete volit, kolik a kde jsou volební okrsky ve Vyšším Brodě.
Vítejte na nových webových stránkách
města Vyšší Brod
Nové oficiální webové stránky samosprávy.
Kotlíkové dotace - jak získat podporu
pozvánka na seminář
Seminář k dotačnímu programu Jihočeského kraje Snížení emisí z lokálního vytápění domácností (kotlíkové dotace) v Jihočeském kraji.
Omezení provozu odboru sociálních věcí
11. 9. 2017
V pondělí 11. září bude na Odboru sociálních věcí MěÚ Vyšší Brod omezena otevírací doba.
Nabídka práce - výběrové řízení, mzdová účetní MěÚ
přihlášky do 14. 9. 2017
Městský úřad Vyšší Brod oznamuje vyhlášení výběrového řízení na úředníka finančního odboru
Varování ČHMÚ
hrozba silných bouřek 31. 8.
Český hydrometeorologický ústav varuje před hrozbou silných bouřek na celém území Jihočeského kraje
U školy vzniká nový chodník
budou i místa k zastavení aut
Pro bezpečnost dětí v okolí základní školy dělá město další krok. V polovině srpna začalo s výstavbou nového chodníku v Martínkovské ulici podél základní školy a řeší tím tak problémovou dopravní situaci v této lokalitě.
Veterinární ordinace - dovolená
MVDr. Tomáš Jaroš
V druhé polovině srpna bude z důvodu dovolené uzavřena vyšebrodská veterinární ordinace.
Matrika MěÚ bude uzavřena
dovolená 18. - 25. 8.
Z důvodu čerpaní dovolené bude Matrika a evidence obyvatel uzavřena.
Přerušení dodávky elektrické energie
Těchoraz 23. 8. 2017
Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy dojde v místní části Těchoraz k přerušení dodávky elektrické energie.