Vítejte na nových webových stránkách

Nové oficiální webové stránky samosprávy.

Datum: 1.8.2017 | Zhlédnuto: 2713x

Vítejte na nových webových stránkách města Vyšší Brod.

Tento webový portál byl právě zpuštěn, proto Vás prosíme o shovívavost a trpělivost. Vše se stále dolaďuje a doplňuje. Portál bude přinášet především informace z úřadu, kontakty, měl by usnadnit přístup k formulářům apod. Na tomto webu bude v nejbližší době zprovozněna také skutečná online verze Vyšebrodského zpravodaje, která bude přinášet i bonusy - např. více fotografií u článků, videa...

Dále byl uveden do provozu zcela nový portál infocentra, který by neměl sloužit jen turistům, ale i občanům našeho města, je na něm zveřňován kulturní program města, ale v bez problémů na něm najdete například také restauraci, která je zrovna otevřená, nebo kontakty na různé služby ve městě či tip na víkendový výlet či procházku. Je na adrese www.ivyssibrod.cz

Oba portály mají samozřejmě i své mobilní verze.

Budeme velmi rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu. Pokud naleznete chybu nebo nějakou nejasnost, obraťte se na správce obsahu obou portálů.

Kontat:
Jan Straka
MěKZ Vyšší Brod

Mob.: 724 386 266
Email: jstr.vb@gmail.com

Omezení dodávky elektrické enerigie
12. 9. 2018
Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie ve středu 12. září 2018.
Výběrové řízení - referent odboru životního prostředí
přihlášky do 17. 9. 2018
Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na místo referent odboru životního prostředí a pozemkové držby.
Uzavření matriky a evidence obyvatel
15. 8. a 27. 8.
Informace o uzavření matriky a evidence obyvatel MěÚ Vyšší Brod.
Upozornění - Městký úřad Český Krumlov
přerušení provozu
V souvislosti se stavebními pracemi na budově Městského úřadu Český Krumlov dojde k úplnému přerušení provozu Městského úřadu Český Krumlov:
Aktualní vydání videozpravodaje města
červenec 2018
Ptali jsme se na aktuální stav znovuobnoveného projektu výstavby víceúčelového hřiště za základní školou. Přináší ohlédnutí za klášterními koncerty a výstavami. Redakce se ptala vedení i na průběh letošní vodácké sezóny. V poslední reportáži se mluví o letošních plavidlech. Kdy se na ně můžeme těšit a kdo už je připraven.
Dovolená veterinární ordinace
11. - 18. 8.
Informace o uzavření ordinace MVDr. Tomáše Jaroše z důvodu dovolené.
Dovolená dětské lékařsky MUDr. Novákové
23. 7. - 13. 8.
Informace o dovolené vyšebrodské ordinace pro děti a dorost a o zástupu v době jejího uzavření.
červen 2018
Aktuální videozpravodaj města se ohlíží za událostmi z června 2018. Přináší reportáž z mistrovství Evropy v muškaření nebo z vyšebrodské Holinkiády. Dozvíte se i o novinkách v klášteře a informace o připravovaných akcích na letošní léto.
Dovolená MUDr. Benc
9. - 13. 7. 2018
Od 9. do 13. 7. 2018 z důvodu dovolené neordinuje MUDr. Benc. Zástup v ordinaci bude pouze ve středu 11. 7. 2018
Volby do zastupitelstev obcí 2018
5. - 6. října 2018
Základní informace pro kandidující subjekty se vzory potřebných dokumentů.