Výběrové řízení - dělník technických služeb

Město Vyšší Brod přijme pracovníka na pozici dělníka technických služeb k pracovní skupině vedlejšího hospodářství.

Datum: 7.4.2017 | Zhlédnuto: 201x

Město Vyšší Brod
oznámení o vyhlášení výběrového řízení

v y h l a š u j i

výběrové řízení na místo

Dělníka technických služeb

Základní náplň práce:

• Provádění údržby veřejných prostranství
  • Péče o veřejnou zeleň
  • Údržba a oprava místních komunikací a chodníků
  • Práce v dílně technických služeb
  • Výkon zimní údržby komunikací a veřejných prostranství
  • Údržba a oprava městského mobiliáře

Místem výkonu práce je město Vyšší Brod
Předpokládaný nástup dle možností, nejpozději od 1. 8. 2017.
Jedná se o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou.
Pracovní doba od 7:00 – 15:30

2. Požadavky

výhodou

• Řidičský průkaz skupiny B,C,T
  • Vyučení v oboru zemědělském, strojním, stavebním
  • Osvědčení pro práci s motorovou pilou
  • Zkušenosti s prací s ručním elektrickým nářadím, s obsluhou strojní sekačky, křovinořezu apod.

3. Benefity:

• Stravenky
  • Sociální fond
  • Pět týdnů dovolené
  • Nástup možný ihned

4. Platová třída odpovídající druhu práce
Zařazení do platové třídy bude provedeno dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě.

5. Podání přihlášky
Zájemce podá písemnou přihlášku na adresu Město Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod, případně na podatelnu Městského úřadu Vyšší Brod nejpozději do

dne 28. 4. 2017

Přední stranu obálky označte slovy: "Výběrové řízení - Dělník - NEOTVÍRAT"

6. Obsah přihlášky
Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:

1. jméno, příjmení zájemce
  2. datum a místo narození zájemce
  3. místo trvalého pobytu zájemce (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo nebo e-mail)
  4. číslo občanského průkazu nebo číslo o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
  5. datum a podpis zájemce

Bližší informace podá p. Lenka Neubauerová, vedoucí odboru VH, 380 746 468, 727 820 437

Mgr. Vladimíra Račáková

tajemnice

Vítejte na nových webových stránkách
města Vyšší Brod
Nové oficiální webové stránky samosprávy.
Provoz veterinární ordinace o Vánocích
MVDr. Tomáš Jaroš
Informace o omezeném provozu veterinární ordinace MVDr. Jaroše o Vánocích a mezi svátky.
Omezení pokladních a úředních hodin
MěÚ Vyšší Brod
V týdnu mezi svátky dochází na Městském úřadě Vyšší Brod k částečnému omezení pokladních a úředních hodin.
Prodej parkovacích karet na rok 2018
do 24. 1. 2018
Městská policie Vyšší Brod vydává od 6. 12. 2017 parkovací karty určené pro parkování na zpoplatněných parkovištích města na rok 2018.
Aktuální vydáni videozpravodaje města
listopad 2017
Aktuální vydání Videozpravodaje města Vyšší Brod rekapituluje listopadové události. Redakce čistila spolu s dobrovolníky turistické stezky Vyšebrodska. Zjišťovali jsme, jak se zlepšuje bydlení ve městě a co dalšího se chystá. Nemohli jsme chybět ani u výlovu klášterního rybníka, při kterém jsme se dozvěděli o jedné kuriozitě. Uvidíte i koncert k 60. výročí pobočky ZUŠ.
Opakované veř. projednání návrhu územního plánu Vyšší Brod
21. 12. 2017
Na základě ustanovení §53 odst. 2 zákona č. 183/2006 Sb.,o územním plánování a stavebním řádu, ve znění pozdějších předpisů (dále jen stavební zákon), se pořizovatel rozhodl opakovat veřejné projednání návrhu územního plánu Vyšší Brod.
Uzavírka silnice Větrná - Branná - prodloužení
do 31. 11. 2017
Uzavírka silnice č. III/1622 se prodlužuje až do 30. listopadu 2017. Informace k uzavírce naleznete v dokumentech vyvěšených na úřední desce MěÚ Vyšší Brod, viz níže.
Průzkum připravenosti obyvatelstva na případ blackoutu
rozsáhlého výpadku elektrické energie
V současné době probíhá na území Jihočeského kraje závěrečná příprava cvičení Blackout 2017, tj. cvičení orgánů krizového řízení a složek IZS, které se zaměřuje na řešení následků rozsáhlého výpadku elektrické energie na území kraje, resp. vybraných měst.
Dvě stavební parcely stále na prodej
nabídky do 20. 11. 2017
Zastupitelstvo města Vyšší Brod na svém zasedání dne 12. září 2017 schválilo zveřejnění záměru nabídnout k odprodeji pozemky na výstavbu rodinných domků v lokalitě Pod Vodojemem.
říjen 2017
Říjnový Videozpravodaj města Vyšší Brod navštívil děti při projektovém dni ZŠ, organizovaném ve spolupráci s Lesy ČR a lesy městskými. Přináší informace z kláštera a o novinkách ve městě. Nechybí podzimní výšlap, Kroukusiáda ani Krumlovský vodácký maraton