Výběrové řízení: pečující osoba do dětské skupiny

Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníky/ce na pozici pečující osoba do Dětské skupiny města Vyšší Brod.

Datum: 29.7.2019 | Zhlédnuto: 2096x

Nabídka práce Vyšší Brod - pečující osoba v dětské skupině

MĚSTO VYŠŠÍ BROD

v y h l a š u j e

výběrové řízení na obsazení pracovních pozic:
pečující osoba do Dětské skupiny města Vyšší Brod

Požadavky:

1. Ukončené středoškolské vzdělání s jednou z následujících kvalifikací:
    • vzdělání všeobecné sestry, zdravotnického asistenta, ošetřovatele, porodní asistentky, zdravotně-sociálního pracovníka nebo zdravotnického záchranáře
    • vzdělání sociálního pracovníka nebo pracovníka v sociálních službách
    • vzdělání učitele mateřské školy nebo učitele prvního stupně základní školy
    • vzdělání vychovatele
    • profesně kvalifikované chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky
  2. Výborná znalost českého jazyka slovem i písmem
  3. Uživatelská znalost práce na PS (MS Office)
  4. Organizační a komunikační schopnosti, kreativita, svědomitost, spolehlivost, důslednost a pečlivost
  5. Trestní bezúhonnost
  6. Vítány zkušenosti s péči a výchovou dětí ve věku od 3 let

Hlavní náplň činnosti:

• zodpovědnost za péči a výchovu dětí v zařízení Dětské skupiny města Vyšší Brod směřující k rozvoji osobnosti dětí
  • zajištění dodržování zásad bezpečnosti a prevence úrazů, případně poskytnutí první pomoci, vedení dětí k hygienickým návykům a zdravému životnímu stylu, dohled na stravování dětí a dodržování pitného režimu
  • zajištění udržování vhodných provozních podmínek zařízení, administrativy spojené s vedením zařízení, komunikace s rodiči
  • průběžné hodnocení činnosti a fungování zařízení s případným návrhem změn

Nabízíme:

• zajímanou a samostatnou práci v oboru péče o děti, zaměstnanecké benefity
  • dvě pracovní pozice s nástupem od 1. 11. 2019 na plný pracovní úvazek. Pracovní poměr na dobu určitou (do doby vybudování přístavby MŠ)
  • platové podmínky dle zákona č. 262/2006 Sb., místo výkonu práce Vyšší Brod

Zájemce podá písemnou přihlášku na adresu Město Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod, případně na podatelnu Městského úřadu Vyšší Brod nejpozději do

dne 25. 9. 2019

Přední stranu obálky označte slovy: „ Výběrové řízení – pečující osoba DS“
Bližší informace podá Mgr. Vladimíra Račáková, tajemnice MěÚ Vyšší Brod, tel. 720367636.

Obsah přihlášky:

Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:

1. jméno, příjmení a titul zájemce
  2. datum a místo narození zájemce
  3. státní příslušnost zájemce
  4. místo trvalého pobytu zájemce (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo nebo e-mail)
  5. číslo občanského průkazu nebo číslo o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
  6. datum a podpis zájemce

Přílohy k přihlášce:

1. životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech
  2. výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášení
  3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Vyšší Brod 25. 7. 2019

Mgr. Vladimíra Račáková
tajemnice

Uzavření městské knihovny
1. - 20. 8. 2020
Městská knihovna Vyšší Brod je v období od 1. 8. do 20. 8. 2020. z důvodu nemoci uzavřena.
Pohyb osob ve veřejných prostorách MěÚ - nařízení hygienické stanice
od 29. 7. 2020 pouze s rouškou
Na základě nařízení KHS je nutné mít při pohybu a pobytu osob v budovách MěÚ ochranu dýchacích cest.
Omezení úředních hodin matriky
29. 7 a 12. 8.
Matrika a evidence obyvatel bude matrika ve středu 29.7. otevřena pouze do 16 hodin a ve středu 12.8. bude zavřena celý den. Děkujeme za pochopení
Rybářské lístky | Fischereischeine
Od 24. 7. nebudou z důvodu nemoci vydávány na MěÚ rybářské lístky.
Ab 24. 7. 2020 können beim Stadtamt von Vyšší Brod wegen Langzeiterkrankung der Mitarbeiter keine Fischereischeine ausgestellt werden.
Uzavírka knihovny
9.7. - 19.7.2020
Od 9.7. do 19.7.2020 bude knihovna z důvodu nemoci uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Výjezdní pracoviště Úřadu práce ČR ve Vyšším Brodě
od 1.7.2020
Od 1.7.2020 bude provoz Výjezdního pracoviště Úřadu práce ve Vyšším Brodě obnoven v časech a termínech uvedených níže na této stránce.
Dovolená dětské lékařky
Zástup ve dnech 9.7.2020, 3.-7.8.2020, 10.-19.8.2020
Více níže.
Pravidla pro nošení roušek, omezení obchodu a služeb a další omezení
od 1.7.2020
Pravidla pro nošení roušek, omezení obchodu a služeb a další omezení mohou být nyní upravena lokálně rozhodnutím jednotlivých krajských hygienických stanic na základě konkrétní epidemiologické situace v regionu.
Aktuální videozpravodaj
červen 2020
Ve Vyšším Brodě se setkali pracovníci infocenter Lipenska a tzv. ladili noty na sezónu. Vedení města se podruhé sešlo na kávě s občany, u této příležitosti si zájemci mohli prohlédnout novou smuteční síň. Kulturní léto zahájil koncert skvělých Satisfucktion, kteří s sebou přivezli hosty, dětskou kapelu, které se věnuje jejich frontman. V červnu se také loučily děti s mateřskou školou...
Dočasné uzavření pobočky bezplatné poradny ve Vyšším Brodě
V průběhu roku 2020 musela být do odvolání uzavřena pobočka Bezplatné poradny mezi paragrafy ve Vyšším Brodě. Je však možné obracet se na pobočky v Kaplici a v Českém Krumlově.