Výběrové řízení - referent odboru životního prostředí

Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na místo referent odboru životního prostředí a pozemkové držby.

Datum: 14.8.2018 | Zhlédnuto: 1539x

Město Vyšší Brod
oznámení o vyhlášení výběrového řízení

v y h l a š u j i

výběrové řízení na místo

Referent odboru životního prostředí

1. Druh práce a místo výkonu práce
    Druh práce: referent odboru životního prostřední a pozemkové držby
    Místo výkonu práce je Městský úřad Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod.
    Předpokládaný nástup je dohodou, nejpozději od 1. 12. 2018. Jedná se o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou.

2. Předpoklady pro vznik pracovního poměru

Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovených zvláštním právním předpisem.

3. Další požadavky
    • Vysokoškolské vzdělání nebo úplné středoškolské vzdělání
    • Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), řidičské oprávnění skupiny B
    • Praxe v oboru a zkouška z odborné způsobilosti výhodou
    • Organizační a řídící schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
    • Komunikativnost - příjemné vystupování, vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi
    • Časová flexibilita - přítomnost na jednání orgánů města, ochota dále se vzdělávat
  1. Platová třída odpovídající druhu práce
    Zařazení do platové třídy bude provedeno dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě.

2. Podání přihlášky
    Zájemce podá písemnou přihlášku na adresu Město Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod,
    případně na podatelnu Městského úřadu Vyšší Brod

nejpozději do dne 17. 9. 2018

Přední stranu obálky označte slovy: „Výběrové řízení referent odboru životního prostředí – NEOTVÍRAT“

3. Obsah přihlášky
    Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:
    a/ jméno, příjmení a titul zájemce
    b/ datum a místo narození zájemce
    c/ státní příslušnost zájemce
    d/ místo trvalého pobytu zájemce (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo nebo e-mail)
    e/ číslo občanského průkazu nebo číslo o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občan
    f/ datum a podpis zájemce

4. Přílohy k přihlášce
    1. životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech
    2. výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
    3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Bližší informace k popisu pracovní pozice podá Mgr. Vladimíra Račáková, tajemnice MěÚ: tel.: 380 746 305, e-mail: tajemnik@mestovyssibrod.cz

Vyšší Brod 13. 8. 2018

Mgr. Vladimíra Račáková
tajemnice

Konkurz na ředitele/ředitelku ZŠ a MŠ Vyšší Brod
Přihlášky do 20. 3. 2019
Vyhlášení konkurzu na ředitele/ředitelku Základní školy a Mateřské školy Vyšší Brod, Náměstí 58, 382 73 Vyšší Brod
Zrušení úředních hodin sociálního odboru
1. 3. 2019
Dne 1.3.2019 jsou z organizačních důvodů zrušeny úřední hodiny na odboru sociálních věcí.
Omezení provozu matriky
v měsíci březnu
Během měsíce března bude matrika uzavřena v následujících termínech: 1. 3., 11. - 15. 3. a 25. - 27. 3.
Pracovníci Finančního úřadu pomohou s podáním přiznání přímo ve Vyšším Brodě
5. a 19. 3. 2019
S cílem pomoci obyvatelům s podáním přiznání k dani z příjmů fyzických osob vyjedou pracovníci Územního pracoviště v Českém Krumlově do Vyššího Brodu.
leden 2019
Ohlédněte se za lednovými akcemi ve městě. Redakce navštívila zajímavou přednášku o agentech chodcích, návštěvu kabaretu U Váňů. Prošli jsme se s účastníky novoročního výšlapu na poutní místo Maria Rast. MěKZ propagovalo Vyšebrodsko na veletrhu Region tour v Brně. Videozpravodaj navštívil i projekt knihovny Knížka pro prvňáčka.
3. veřejné zasedání zastupitelstva
29. 1. 2019
Informace o konání 3. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod, které se koná v úterý 29. ledna 2019 v zasedací místnosti MěÚ. Hlavními body bude rozpočtové opatření 1/2019 a schválení žádostí o podání dotace.
Zkrácení úředních hodin odboru soc. věcí
23. 1. 2019
Informace o zkrácení úředních hodin OSV ve středu 23. 1. 2019