Výběrové řízení - referent odboru životního prostředí

Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na místo referent odboru životního prostředí a pozemkové držby.

Datum: 14.8.2018 | Zhlédnuto: 1409x

Město Vyšší Brod
oznámení o vyhlášení výběrového řízení

v y h l a š u j i

výběrové řízení na místo

Referent odboru životního prostředí

1. Druh práce a místo výkonu práce
    Druh práce: referent odboru životního prostřední a pozemkové držby
    Místo výkonu práce je Městský úřad Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod.
    Předpokládaný nástup je dohodou, nejpozději od 1. 12. 2018. Jedná se o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou.

2. Předpoklady pro vznik pracovního poměru

Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovených zvláštním právním předpisem.

3. Další požadavky
    • Vysokoškolské vzdělání nebo úplné středoškolské vzdělání
    • Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), řidičské oprávnění skupiny B
    • Praxe v oboru a zkouška z odborné způsobilosti výhodou
    • Organizační a řídící schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
    • Komunikativnost - příjemné vystupování, vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi
    • Časová flexibilita - přítomnost na jednání orgánů města, ochota dále se vzdělávat
  1. Platová třída odpovídající druhu práce
    Zařazení do platové třídy bude provedeno dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě.

2. Podání přihlášky
    Zájemce podá písemnou přihlášku na adresu Město Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod,
    případně na podatelnu Městského úřadu Vyšší Brod

nejpozději do dne 17. 9. 2018

Přední stranu obálky označte slovy: „Výběrové řízení referent odboru životního prostředí – NEOTVÍRAT“

3. Obsah přihlášky
    Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:
    a/ jméno, příjmení a titul zájemce
    b/ datum a místo narození zájemce
    c/ státní příslušnost zájemce
    d/ místo trvalého pobytu zájemce (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo nebo e-mail)
    e/ číslo občanského průkazu nebo číslo o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občan
    f/ datum a podpis zájemce

4. Přílohy k přihlášce
    1. životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech
    2. výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
    3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Bližší informace k popisu pracovní pozice podá Mgr. Vladimíra Račáková, tajemnice MěÚ: tel.: 380 746 305, e-mail: tajemnik@mestovyssibrod.cz

Vyšší Brod 13. 8. 2018

Mgr. Vladimíra Račáková
tajemnice

Uzavření ordinace MUDr. Bence
22. a 25. 1. 2019
Upozornění na uzavření ordinací MUDr. Eduarda Bence
Zkrácený provoz matriky
28. 1. 2019
Informace o zkráceném provozu matriky MěÚ Vyšší Brod
Usnesení Zastupitelstva města Vyšší Brod
z 2. veřejného zasedání
Soubor usnesení z 2. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod konaného dne 18. prosince 2018
Program protihlukových opatření Jihočeského kraje - výměna oken
průzkum zájmu leden 2019
Během ledna 2019 bude navštěvovat majitele dotčených domů ve Vyšším Brodě zástupce zpracovatele a zjišťovat jejich zájem o zapojení se do programu. Jedná se o výměnu oken u domů, které jsou vystaveny nadměrnému hluku, a to na náklady majitele komunikace (tedy JčK)
Svoz komunálního odpadu
v roce 2019
Termíny svozu komunálního odpadu v roce 2019 ve Vyšším Brodě dle zvolené periodicity.
prosinec 2018
Ohlédněte se v aktuálním videozpravodaji za adventními akcemi města nebo čokoládovými specialitami. V klášteře je po třech letech hotovo s opravou oranžerie nad rybníkem. A jaké má samospráva plány na rok 2019? I to se dozvíte v aktuálním vydání.
Omezení otevírací doby České pošty
31. 12. 2018
Informace o omezené otevírací době pobočky České pošty dne 31 .12. 2018
Předání Betlémského světla přesunuto do kina
Dnes 22. 12. 2018
Podrobnější informace získáte na informačním portále ivyssibrod.cz přímo po kliknutí na aktualitu.
Upozornění na omezenou otevírací dobu
MěÚ a organizační složky města
V závěru roku dojde k omezení otevíracích hodin městského úřadu, infocentra a sběrného dvora
Svoz komunálního a separovaného odpadu
v období svátků
V období vánočních svátků 2018 bude svoz odpadů probíhat beze změny.