Výběrové řízení - referent stavebního odboru

Město Vyšší Brod přijme pracovníka na pozici referenta stavebního odboru

Datum: 22.6.2017 | Zhlédnuto: 366x

Město Vyšší Brod
oznámení o vyhlášení výběrového řízení

Referent stavebního odboru MěÚ Vyšší Brod

Místem výkonu práce je Městský úřad Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod
Předpokládaný nástup je od 1. 8. 2017, nejpozději od 1. 10. 2017.
Jedná se o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka
Úředníkem se může stát fyzická osoba (statní občan ČR nebo občan jiného státu s trvalým pobytem v ČR), která dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovených zvláštním právním předpisem.

Další požadavky

• Úplné středoškolské vzdělání s maturitou, výhodou středoškolské vzdělání se stavebním zaměřením.
  • Uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook), řidičské oprávnění skupiny B
  • Organizační a řídící schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Komunikativnost – příjemné vystupování, vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi.
  • Časová flexibilita – přítomnost na jednáních orgánů města, ochota dále se vzdělávat

Podání přihlášky
Zájemce podá písemnou přihlášku na adresu Město Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod, případně na podatelnu Městského úřadu Vyšší Brod nejpozději do

dne 24. 7. 2017

Přední stranu obálky označte slovy: "Výběrové řízení - referent SÚ - NEOTVÍRAT"

Bližší informace podák přihláškám a jejich náležitostem a k pracovní pozici podá Mgr. Vladimíra Račáková, tajemnice MěÚ Vyšší Brod, tel. 720 367 636.

červen 2018
Aktuální videozpravodaj města se ohlíží za událostmi z června 2018. Přináší reportáž z mistrovství Evropy v muškaření nebo z vyšebrodské Holinkiády. Dozvíte se i o novinkách v klášteře a informace o připravovaných akcích na letošní léto.
Dovolená MUDr. Benc
9. - 13. 7. 2018
Od 9. do 13. 7. 2018 z důvodu dovolené neordinuje MUDr. Benc. Zástup v ordinaci bude pouze ve středu 11. 7. 2018
Volby do zastupitelstev obcí 2018
5. - 6. října 2018
Základní informace pro kandidující subjekty se vzory potřebných dokumentů.
Omezení hodin pro veřejnost pošty Vyšší Brod
27. 6. 2018
v souvislosti s mimořádnou situací (technické důvody-přechod na nový operační systém) na poště Vyšší Brod dne 27.6.2018 si Vás dovolujeme upozornit na omezení hodin pro veřejnost, ke kterému je nutné s ohledem na uvedené skutečnosti přistoupit.
Vydána změna č. 6 územního plánu
Změna číslo 6 stávajícího územního plánu Vyšší Brod vydaná v květnu 2018. Naleznete zde základní informace a dokumenty.
Výběrové řízení - Technický hospodářský pracovník
přihlášky do 16. 7. 2018
Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na pozici technický hospodářský pracovník k pracovní skupině vedlejšího hospodářství.
Nové veřejné projednání návrhu územního plánu
12. 7. 2018
Veřejnou vyhláškou doručuje MěÚ Vyšší Brod návrh územního plánu Vyšší Brod pro nové veřejné projednání s promítnutím pokynů k úpravě schválených usnesením Zastupitelstva města Vyšší Brod ze dne 24. 4. 2018 pod č. usn. 2018.29.10.1
Informace o konání zasedání zastupitelstva
12. 6. 2018
Informace o konání 30. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod, které proběhne v úterý 12. 6. 2018 od 17.30 hod. v zasedací místnosti MěÚ.
Dovolená vedoucí finančního odboru
6. 6. - 8. 6. 2018
Ve dnech 6. - 8. června 2018 nebude přítomna vedoucí finančního odboru MěÚ z důvodu čerpání dovolené.
Uzavření matriky a evidence obyvatel
1. 6. 2018
Informace o uzavření matriky MěÚ z důvodu čerpání dovolené