Výběrové řízení - referent stavebního odboru

Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na pozici referent stavebního odboru.

Datum: 4.5.2019 | Zhlédnuto: 648x

Výběrové řízení - referent stavebního odboru MěÚ Vyšší Brod

Město Vyšší Brod
oznámení o vyhlášení výběrového řízení

v y h l a š u j i

výběrové řízení na místo

Referent stavebního odboru MěÚ Vyšší Brod

1. Druh práce a místo výkonu práce
    Základní náplň práce je výkon agendy odboru stavebního úřadu.
    Místo výkonu práce je Městský úřad Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod. Předpokládaný nástup je od 1. 8. 2019. Jedná se o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou.

2. Předpoklady pro vznik pracovního poměru
    Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobílá k právním úkonům, je bezúhoná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovených zvláštním právním předpisem.

3. Další požadavky
    • Vysokoškolské vzdělání ve studijním oboru stavebního, archytektonického nebo právnického směru nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví nebo úplné středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví.
    • Praxe v daném oboru vítána.
    • Uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook), řídičcké oprávnění skupiny B
    • Komunikativnost - příjemné vystupování, vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi.
    • Časová flexibilita - přítomnost na jednách orgánů města.

4. Dále uvítáme
    • Praxi v oblasti veřejné správy, popřípadě ve vedoucí funkci
    • Znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách
    • Zkušenosti se zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník

5. Platová třída odpovídající druhu práce
    Zařazení do platové třídy bude provedeno dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě.

6. Podání přihlášky
    Zájemce podá písemnou přihlášku na adresu Město Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod, případně na podatelnu Městského úřadu Vyšší Brod

nejpozději do dne 28. 5. 2019

Přední stranu obálky označte slovy: „Výběrové řízení - referent SÚ - NEOTVÍRAT“

7. Obsah přihlášky
    Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:
    1. jméno, příjmení a titul zájemce
    2. datum a místo narození zájemce
    3. státní příslušnost zájemce
    4. místo trvalého pobytu zájemce (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo nebo e-mail)
    5. čestné prohlášení, týkající se osob narozených před 1. 12. 1971, ohledně splnění předpolkladů dle zákona č. 451/1991 Sb, (lustrační zákon)
    6. číslo občanského průkazu nebo číslo o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občan
    7. datum a podpis zájemce

8. Přílohy k přihlášce
    1. životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, týkajících se správních činností.
    2. výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
    3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
    4. písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení v souladu s čl. 4 odst. 11 GDPR.

Bližší informace podá Mgr. Vladimíra Račáková, tajemnice MěÚ Vyšší Brod, tel. 720 367 636

Mgr. Vladimíra Račáková
tajemnice

Rekonstrukce průtahu městem
od 7. 10. 2019
Informace o délce uzavírku, objízdné trase, omezeních, přesunu autobusové zastávky a dopravní obslužnosti některých ulic.
Uzavření matriky a evidence obyvatel
14.10. 2019
V pondělí 14.10. 2019 bude uzavřena matrika a evidence obyvatel MěÚ Vyšší Brod. Děkujeme za pochopení.
8. Veřejné zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod
1. 10. 2019
Informace o konání 8. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod.
Omezení úředních hodin - matrika
23. 9. 2019
Matrika a evidence obyvatel bude v pondělí 23. 9. 2019 uzavřena z důvodu čerpání dovolené. Děkujeme za pochopení.
Výběrové řízení: pečující osoba do dětské skupiny
přihlášky do 25. 9. 2019
Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníky/ce na pozici pečující osoba do Dětské skupiny města Vyšší Brod.
Na kávu s vedením města 2/2019
19. 9. 2019 v 17.00 hod.
Druhé letošní neformální setkání občanů s vedením města nad aktuálními tématy.
Omezení vydávání rybářských lístků
27.8. - 29.8. 2019
Z důvodu dovolené nevydává Městský úřad Vyšší Brod od úterý 27.8. do čtvrtka 29.8. 2019 rybářské lístky. Děkujeme za pochopení.
Uzavření matriky a evidence obyvatel
Pondělí 19. 8. 2019
V pondělí 19. 8. 2019 bude uzavřena matrika a evidence obyvatel MěÚ Vyšší Brod. Děkujeme za pochopení.
Omezení vydávání rybářských lístků
29. 7. - 2. 8. 2019
Z důvodu dovolené nevydává Městský úřad Vyšší Brod od pondělí 29. 7. do pátku 2. 8. 2019 rybářské lístky. Děkujeme za pochopení.
Nález peněženky ve Vyšším Brodě
nalezena 24. 7. 2019
24. 7. byla nalezena peněženka v ulici Míru ve Vyšším Brodě.