Výběrové řízení - referent stavebního odboru

Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na pozici referent stavebního odboru.

Datum: 4.5.2019 | Zhlédnuto: 425x

Výběrové řízení - referent stavebního odboru MěÚ Vyšší Brod

Město Vyšší Brod
oznámení o vyhlášení výběrového řízení

v y h l a š u j i

výběrové řízení na místo

Referent stavebního odboru MěÚ Vyšší Brod

1. Druh práce a místo výkonu práce
    Základní náplň práce je výkon agendy odboru stavebního úřadu.
    Místo výkonu práce je Městský úřad Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod. Předpokládaný nástup je od 1. 8. 2019. Jedná se o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou.

2. Předpoklady pro vznik pracovního poměru
    Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobílá k právním úkonům, je bezúhoná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovených zvláštním právním předpisem.

3. Další požadavky
    • Vysokoškolské vzdělání ve studijním oboru stavebního, archytektonického nebo právnického směru nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví nebo úplné středoškolské vzdělání v oboru stavebnictví.
    • Praxe v daném oboru vítána.
    • Uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook), řídičcké oprávnění skupiny B
    • Komunikativnost - příjemné vystupování, vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi.
    • Časová flexibilita - přítomnost na jednách orgánů města.

4. Dále uvítáme
    • Praxi v oblasti veřejné správy, popřípadě ve vedoucí funkci
    • Znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách
    • Zkušenosti se zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník

5. Platová třída odpovídající druhu práce
    Zařazení do platové třídy bude provedeno dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě.

6. Podání přihlášky
    Zájemce podá písemnou přihlášku na adresu Město Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod, případně na podatelnu Městského úřadu Vyšší Brod

nejpozději do dne 28. 5. 2019

Přední stranu obálky označte slovy: „Výběrové řízení - referent SÚ - NEOTVÍRAT“

7. Obsah přihlášky
    Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:
    1. jméno, příjmení a titul zájemce
    2. datum a místo narození zájemce
    3. státní příslušnost zájemce
    4. místo trvalého pobytu zájemce (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo nebo e-mail)
    5. čestné prohlášení, týkající se osob narozených před 1. 12. 1971, ohledně splnění předpolkladů dle zákona č. 451/1991 Sb, (lustrační zákon)
    6. číslo občanského průkazu nebo číslo o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občan
    7. datum a podpis zájemce

8. Přílohy k přihlášce
    1. životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, týkajících se správních činností.
    2. výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
    3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
    4. písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení v souladu s čl. 4 odst. 11 GDPR.

Bližší informace podá Mgr. Vladimíra Račáková, tajemnice MěÚ Vyšší Brod, tel. 720 367 636

Mgr. Vladimíra Račáková
tajemnice

Uzavírka Městské knihovny
15. - 26.7.2019
Ve dnech 15. - 26.7.2019 bude knihovna z důvodu dovolené uzavřena.
Dovolená dětské lékařky
5. - 23. 8. 2019
Informace o provozu ordinace a případném ošetření akutních případů v době dovolené MUDr. Novákové v srpnu 2019
Veterinární ordinace - dovolená
15. - 19. 7. a 29. 7 - 3. 8. 2019
Veterinární ordinace MVDr. Tomáše Jaroše bude z důvodu dovolené uzavřena v termínech od 15. do 19. července 2019 a od 29. července do 3. srpna 2019.
7. veřejné zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod
11. 7. 2019
Informace o konání zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod ve čtvrtek 11.7.2019
Výběrové řízení: účetní - referent správy daní a poplatků
Přihlášky do 29.7.2019
Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na pozici účetní - referent správy daní a poplatků.
Uzavření sběrného dvora
27. 6. - 29. 6.
Informace o krátkodobém uzavření sběrného dvora ve Vyšším Brodě
Ordinace dětského lékaře uzavřena
úterý 25. 6. 2019
V úterý 25. 6. 2019 bude ordinace MUDr.Novákové ve Vyšším Brodě zavřena. Akutní případy ošetří dětské oddělení Nemocnice Český Krumlov (tel.: 380 761 357)
Vyšebrodský zpravodaj 06/2019
aktuální vydání online
Informace o zahájených projektech města, o návštěvě poslance Parlamentu Jana Bartoška. Nechybí názory zastupitelů, informace ze školství nebo spolků a další pravidelné rubriky. Lékař radí se tentokrát zaměřuje na aktuální téma, klíšťovou encefalitidu. Toto vydání je rozšířeno o příspěvky obce Přední Výtoň.
Zřízení dětské skupiny - setkání s rodiči
11. 6. 2019
Pozvání na informativní schůzku s vedením města o možnosti zřízení dětské skupiny umožňující přijetí dětí nad rámec kapacity mateřské školy.
květen 2019
Redakce se zajímala o výstavbu nové smuteční síně, byla s námi při propagaci na akci jižní Čechy hostem v Linci. Nezapomněla se zeptat na náhradní výsadbu v ulici Míru. Nenechte si ujít ani informace o pohádkovém představení divadla MaléHry, Magic Cupu Šumava nebo z letošního dětského dne.