Výběrové řízení: účetní - referent správy daní a poplatků

Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníka na pozici účetní - referent správy daní a poplatků.

Datum: 26.6.2019 | Zhlédnuto: 522x

Výběrové řízení MěÚ Vyšší Brod - účetní referent daní a poplatků

Město Vyšší Brod

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení

V souladu s § 7, odst. 1, písm. b/ zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů

v y h l a š u j i

výběrové řízení na místo

Účetní – referent správy daní a poplatků

1. Druh práce a místo výkonu práce

Druh práce: úředník finančního odboru

Místo výkonu práce je Městský úřad Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod. Předpokládaný nástup je dohodou, nejpozději od 1. 11. 2019. Jedná se o plný pracovní úvazek na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou.

2. Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka

Úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, případně fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovených zvláštním právním předpisem.

3. Další požadavky

• Vysokoškolské vzdělání nebo úplné středoškolské vzdělání;  vzdělání ekonomického směru výhodou
  • Velmi dobrá uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook)
  • Ochota dále ve vzdělávat (vstupní a průběžné vzdělávání, zvláštní odborná způsobilost dle zákona o úřednících, studium světových jazyků)
  • Organizační a řídící schopnosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Komunikativnost – příjemné vystupování, vstřícnost k občanům a umění jednat s lidmi
  • Časová flexibilita – přítomnost na jednáních orgánů města

4. Dále uvítáme

• Znalost v oblasti komplexního podvojného účetnictví, včetně DPH
  • Praxi v oblasti veřejné správy
  • Znalost rozpočtové skladby, znalost programu KEO
  • Orientace v zákonech, které se k oboru vztahují, např. 563/1991 Sb., 250/2000 Sb., 128/2000 Sb., 500/2004 Sb., 89/2012 Sb., 280/2009 Sb. a dalších
  • řidičské oprávnění skupiny B

5. Platová třída odpovídající druhu práce

Zařazení do platové třídy bude provedeno dle nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě.

6. Podání přihlášky

Zájemce podá písemnou přihlášku na adresu Město Vyšší Brod, Míru 250, 382 73 Vyšší Brod, případně na podatelnu Městského úřadu Vyšší Brod

nejpozději do dne 29. 7. 2019

Přední stranu obálky označte slovy: „ Výběrové řízení – účetní – NEOTVÍRAT“

7. Obsah přihlášky

Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:

1.  jméno, příjmení a titul zájemce
  2.  datum a místo narození zájemce
  3.  státní příslušnost zájemce
  4.  místo trvalého pobytu zájemce (z důvodu kontaktu uveďte i tel. číslo   nebo e-mail)
  5.  číslo občanského průkazu nebo číslo o povolení k pobytu, jde-li o   cizího státního občana
  6.  datum a podpis zájemce

8. Přílohy k přihlášce

1. životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, týkajících se správních činností
  2. výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost, vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením
  3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  4. písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení v souladu s čl. 4 odst. 11 GDPR

Bližší informace podá Mgr. Vladimíra Račáková, tajemnice MěÚ Vyšší Brod, tel. 720 367 636.

Mgr. Vladimíra Račáková, tajemnice

Omezení úředních hodin - matrika
11. a 13. 9.
Matrika a evidence obyvatel bude uzavřena v úředních dnech ve středu 11.9.2019 od 11 hodin a v pátek 13.9. celý den. Děkujeme za pochopení.
Výběrové řízení: pečující osoba do dětské skupiny
přihlášky do 25. 9. 2019
Městský úřad Vyšší Brod přijme pracovníky/ce na pozici pečující osoba do Dětské skupiny města Vyšší Brod.
Na kávu s vedením města 2/2019
19. 9. 2019 v 17.00 hod.
Druhé letošní neformální setkání občanů s vedením města nad aktuálními tématy.
Omezení vydávání rybářských lístků
27.8. - 29.8. 2019
Z důvodu dovolené nevydává Městský úřad Vyšší Brod od úterý 27.8. do čtvrtka 29.8. 2019 rybářské lístky. Děkujeme za pochopení.
Uzavření matriky a evidence obyvatel
Pondělí 19. 8. 2019
V pondělí 19. 8. 2019 bude uzavřena matrika a evidence obyvatel MěÚ Vyšší Brod. Děkujeme za pochopení.
Omezení vydávání rybářských lístků
29. 7. - 2. 8. 2019
Z důvodu dovolené nevydává Městský úřad Vyšší Brod od pondělí 29. 7. do pátku 2. 8. 2019 rybářské lístky. Děkujeme za pochopení.
Nález peněženky ve Vyšším Brodě
nalezena 24. 7. 2019
24. 7. byla nalezena peněženka v ulici Míru ve Vyšším Brodě.
Oprava vozovky Kleštín - Větrná, ŽS Čertova stěna
AKTUALIZACE | uzavírka až od 7. 8. 2019
Informace o uzavírce a objízdných trasách z důvodu opravy silnice III/1622 v úseku před železniční stanicí Čertova stěna až po Větrnou.
Uzavírka Městské knihovny
15. - 26.7.2019
Ve dnech 15. - 26.7.2019 bude knihovna z důvodu dovolené uzavřena.
Dovolená dětské lékařky
5. - 23. 8. 2019
Informace o provozu ordinace a případném ošetření akutních případů v době dovolené MUDr. Novákové v srpnu 2019