Z důvodu vládních opatření je uzavřena knihovna a infocentrum

Od 27. 12. nemůže veřejnost tyto městské instituce navštěvovat,

Datum: 27.12.2020 | Zhlédnuto: 86x

Vzhledem k vládnímu nařízení oznamujeme, že Infocentrum a Městská knihovna ve Vyšším Brodě jsou od 27. 12. 2020 až do odvolání pro veřejnost uzavřeny. V knihovně bude uzavřeno výdejní okénko.

V případě potřeby knihovnu nebo infocentrum kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Infocentrum
mob.: 724 336 980
infocentrum@mestovyssibrod.cz

knihovna@mestovyssibrod.cz

Město spouští 1. ročník participativního rozpočtu
nyní hlasujte o jeho samotném názvu
Díky participativnímu rozpočtu mohou sami občané navrhnout a i rozhodnout do čeho bude město investovat. Je za tím účelem připraveno 400 tisíc korun. Zapojte se už nyní hlasováním o samotném názvu rozpočtu. Sběr vašich nápadů začne v únoru.
Úřední hodiny Městského úřadu
omezeny do odvolání
Z důvodu vládních opatření jsou do odvolání omezeny úřední hodiny městského úřadu.
Z důvodu vládních opatření je uzavřena knihovna a infocentrum
do odvolání
Od 27. 12. nemůže veřejnost tyto městské instituce navštěvovat,
Městský úřad - platby v hotovosti
do 30.12.2020
Platby v hotovosti na Městském úřadě bude možné provést nejpozději ve středu 30.12.2020 do 11:30 hodin. Děkujeme za pochopení.
Uzavírka Sběrného dvora
31.12.2020 - 2.1.2021
Sběrný dvůr bude uzavřen ve dnech 31.12.2020 - 2.1.2021.
Digitální povodňový plán města Vyšší Brod
Nový povodňový plán a hlásné profily
Digitální povodňový plán města Vyšší Brod byl zpracován v roce 2020. Najdete v něm všechny důležité informace k organizaci a činnostem při povodních, grafickou část a další. Byly zřízeny i dva nové hlásné profily, které měří aktuální hladinu na přítocích Vltavy.
Přísnější opatření
od 18.12.2020
Od pátku 18. prosince se Česká republika vrátí do 4. stupně protiepidemického systému (PES), který ale dozná několika změn. Školáci budou mít o dva dny delší vánoční prázdniny. Vláda Andreje Babiše na jednání v pondělí 14. prosince 2020 schválila také nové kompenzační programy, které mají pomoci podnikatelům, jichž se nejvíce dotknou avizované změny.
Rozsvícení vánočního stromu na náměstí letos proběhne online. Z rozhlasu zazní koledy
Vánoční strom na náměstí si můžete hned po rozsvícení prohlédnout online, k tomu budou hrát koledy.
Základní škola Vyšší Brod přijme do školní jídelny kuchařku
Základní škola Vyšší Brod přijme do školní jídelny kuchařku na částečný, po domluvě případně na celý úvazek.