Vyšebrodský zpravodaj je druhý nejlepší v republice

Autor: Jan Straka, MěKZ | Datum: 18.4.2018 - 00:00 | Zhlédnuto: 4439x

Alespoň na základě celorepublikové soutěže turisticko-propagačních materiálů Turist Propag 2018, kterou pořádá Zlatý pruh Polabí, o.p.s., a Asociace turistických a informačních center. Pětičlenná odborná porota hodnotila celkem 151 materiálů od téměř 40 subjektů. Vyšší Brod měl v soutěži dvě želízka v ohni – Vyšebrodský zpravodaj a trhací mapu.

Vyšebrodský zpravodaj je druhý nejlepší v republice

Vyšší Brod bral dvě druhá místa

Vyhlášení výsledků soutěže proběhlo v pátek 13. dubna 2018 v Lysé nad Labem během slavnostního galavečera, jenž byl součástí veletrhu Regiony 2018. Do soutěže přihlásil Vyšší Brod dva materiály, městský zpravodaj a trhací mapu infocentra.

V obou kategoriích naše město uspělo na výbornou, bralo dvě druhá místa. „Do soutěže jsme se přihlásili vůbec poprvé, na zkoušku. Chtěli jsem si ověřit, jak si naše práce stojí při poměření s jinými organizacemi. Jsme moc rádi, že nám to hned přineslo úspěch. Byly hodnoceny zpravodaje, které vyšly v minulém roce, a trhací mapa, kterou máme vytvořenou již dlouho, ale loni jsme ji aktualizovali,“ upřesňuje vedoucí MěKZ Karel Troják.

Celkové výsledky

Zpravodaj roku 2018