zář242022
Výsledky voleb

Výsledky komunálních voleb ve Vyšším Brodě a senátních voleb obvod Český Krumlov
zář192022
Topná sezóna

Od 19.09.2022
19.09.2022 začala topná sezóna v bytech a dalších objektech napojených na centrální kotelnu města a v objektech města s menšími zdroji tepla.
zář52022
Hledáme novou kolegyni/kolegu do svého týmu

přihlášky do 19.09.2022, 15 hod.
Aktuálně vyhlášená výběrová řízení:
  • Referent/referentka odboru sociálních věcí
  • zář22022
    Finanční odbor - místní poplatky - dovolená

5. - 23. 9. 2022
    Z důvodu čerpání řádné dovolené nebude na finančním odboru přítomna referentka daní a poplatků, a to od 5. 9. do 23. 9. 2022.
    Kontakt na odbor: 380 747 113
    čec182022
    Dovolená dětské lékařky

18. 7. - 5. 8. 2022
    Informace k dovolené dětské lékařky MUDr. Novákové a jejímu zástupu během uzavření ordinace
    čec152022
    Omezení úředních hodin matriky a evidence obyvatel

18. - 20. 7. 2022
    Pracoviště matriky a evidence obyvatel bude z důvodu čerpání dovolené 8. - 20. 7. 2022 uzavřeno.
    čec32022
    Dotazník - koncepce rodinné a seniorské politiky ve Vyšším Brodě

Vyplnění do 31. 7. 2022
    Na Vašem názoru záleží, podělte se s námi o to, jak se Vám na Vyšebrodsku žije, co Vám chybí nebo co byste chtěli změnit. Cílem tohoto dotazníkového šetření je zjištění Vašich potřeb a přání, které mohou vylepšit, usnadnit a zpříjemnit Váš život v našem městě
    čec12022
    Už jste se zaregistrovali do mobilního rozhlasu města?

informace přímo do vašeho telefonu, aplikace, e-mailu
    Díky tomuto systému vám budou ty nejdůležitější informace z naší samosprávy doručeny přímo do vašeho telefonu a nic vám tak neunikne, ať budete kdekoliv. Zprávy do aplikace, e-mailu nebo elektronický zpravodaj. Přes aplikaci můžete nahlásit i závadu nebo černou skládku.
    čec12022
    Aktuální vydání videozpravodaje

červen 2022
    Červnové vydání videozpravodaje se vrací k 48. Plavbě kuriózních plavidel. Redakce také navštívila den otevřených dveří v úpravně vody a představení nové technologie. Nemůže chybět oslava 150 let sboru dobrovolných hasičů a informace o participativním rozpočtu Vyšák společně
    čen172022
    VIDEO: Úpravna vody ve Vyšším Brodě má novou technologii

Město ji představilo na dni otevřených dveří
    Technologie, která umožňuje efektivnější úpravu povrchové surové vody na pitnou, byla instalována na úpravně vody ve Vyšším Brodě.