kvě132022
Hledáme nové kolegy/kolegyně do svého týmu

Aktuálně vyhlášená výběrová řízení:
  • Referent odboru stavebního úřadu a životního prostředí (výkon agendy stavebního úřadu)
  • Dělník - řidič technických služeb
  • Uklízečka v domě s pečovatelskou službou
  • kvě102022
    Aktuální vydání videozpravdaje

duben 2022
    Co se dělo v dubnu ve Vyšším Brodě? Po dvou letech se opět konala tradiční velikonoční akce Překvapení z vajíčka, kterou letos doplnil i charitativní Koncert pro Ukrajinu. Dále se dozvíte, jak běží participativní rozpočet Vyšák Společně nebo jak proběhl zápis do ZŠ. Redakce navštívila i projednávání studie Zahradní ulice.
    kvě52022
    Omezení úředních hodin - místní poplatky a rybářské lístky

9. 5. - 13. 5. 2022
    Ve dnech 9. až 13. 5. 2022 nebude na finančním odboru přítomna referentka správy daní a poplatků (odpady, veřejná prostranství apod.). Z toho důvodu nebudou v těchto termínech vystavovány ani rybářské lístky. Děkujeme za pochopení.
    dub262022
    2. veřejné projednání studie Zahradní ulice

Pátek 29. 4. 2022
    Veřejné projednání studie připravované rekonstrukce Zahradní ulice, která byla upravena na základě připomínek občanů
    dub132022
    Omezení provozu sběrného dvora

15. - 18. 4. zavřeno
    Informace o uzavření sběrného dvora města v období Velikonoc.
    bře212022
    Informace o přerozdělení válečných uprchlíků na území JČ kraje a veřejná sbírka funkčního vybavení

Vážení spoluobčané,
    rádi bychom Vás touto cestou informovali o usnesení vlády z 2. března 2022, kterým vláda (z důvodu nutnosti reagovat na migrační vlnu velkého rozsahu) nouzový stav. Dále také o usnesení z 16. března 2022, o vyčlenění volných ubytovacích kapacit na území Jihočeského kraje a vyhlášení sbírky funkčního vybavení a její databáze.
    bře112022
    Aktuální vydání videozpravdaje

Únor 2022
    Únor je dobou maškarních bálů, tak společně navštívíme ten, který se konal v dětské skupině Brodýsek nebo tradiční dětský maškarní bál. Podrobnosti o participativním rozpočtu na rok 2022 vypoví místostarosta J. Straka. A také můžete zhlédnout reportáž o tom, co se plánuje v oblasti kultury nejen na léto.
    bře82022
    Sbírka potravin a drogerie pro Ukrajinu

8. - 16. 3. 2022
    Ve spolupráci s Potravinovou bankou Jihočeského kraje pořádáme od 8. do 16. března sbírku potravin a drogerie pro Ukrajinu. V nejbližším období čeká potravinové banky velký nápor a je třeba jim pomoci se zásobami, které využijí pro pomoc uprchlíkům.
    bře32022
    Veřejné zasedání zastupitelstva města

středa 9. 3. 2022
    Informace o konání 26. veřejného zasedání Zastupitelstva města Vyšší Brod.
    úno262022
    Pomoc Ukrajině

jak nyní efektivně pomoct
    Jsme svědky bezprecedentní agrese Ruska vůči Ukrajině. Nám blízký stát se kvůli tomu ocitl ve válečném stavu. Jaké jsou nyní možnosti nejefektivnější pomoci a jak bude dál postupovat město, informace k pobytům, kontakty