pro172017
Omezení pokladních a úředních hodin

MěÚ Vyšší Brod
V týdnu mezi svátky dochází na Městském úřadě Vyšší Brod k částečnému omezení pokladních a úředních hodin.
pro172017
Provoz veterinární ordinace o Vánocích

MVDr. Tomáš Jaroš
Informace o omezeném provozu veterinární ordinace MVDr. Jaroše o Vánocích a mezi svátky.
pro132017
Prodej parkovacích karet na rok 2018

do 24. 1. 2018
Městská policie Vyšší Brod vydává od 6. 12. 2017 parkovací karty určené pro parkování na zpoplatněných parkovištích města na rok 2018.
pro82017
Aktuální vydáni videozpravodaje města

listopad 2017
Aktuální vydání Videozpravodaje města Vyšší Brod rekapituluje listopadové události. Redakce čistila spolu s dobrovolníky turistické stezky Vyšebrodska. Zjišťovali jsme, jak se zlepšuje bydlení ve městě a co dalšího se chystá. Nemohli jsme chybět ani u výlovu klášterního rybníka, při kterém jsme se dozvěděli o jedné kuriozitě. Uvidíte i koncert k 60. výročí pobočky ZUŠ.
lis152017
Opakované veř. projednání návrhu územního plánu Vyšší Brod

21. 12. 2017
Na základě ustanovení §53 odst. 2 zákona č. 183/2006 Sb.,o územním plánování a stavebním řádu, ve znění pozdějších předpisů (dále jen stavební zákon), se pořizovatel rozhodl opakovat veřejné projednání návrhu územního plánu Vyšší Brod.
lis92017
Průzkum připravenosti obyvatelstva na případ blackoutu

rozsáhlého výpadku elektrické energie
V současné době probíhá na území Jihočeského kraje závěrečná příprava cvičení Blackout 2017, tj. cvičení orgánů krizového řízení a složek IZS, které se zaměřuje na řešení následků rozsáhlého výpadku elektrické energie na území kraje, resp. vybraných měst.
lis32017

říjen 2017
Říjnový Videozpravodaj města Vyšší Brod navštívil děti při projektovém dni ZŠ, organizovaném ve spolupráci s Lesy ČR a lesy městskými. Přináší informace z kláštera a o novinkách ve městě. Nechybí podzimní výšlap, Kroukusiáda ani Krumlovský vodácký maraton
říj202017
Dvě stavební parcely stále na prodej

nabídky do 20. 11. 2017
Zastupitelstvo města Vyšší Brod na svém zasedání dne 12. září 2017 schválilo zveřejnění záměru nabídnout k odprodeji pozemky na výstavbu rodinných domků v lokalitě Pod Vodojemem.
říj172017
Volby do PS Parlamentu České republiky

20. - 21. října 2017
Základní informace pro voliče, týkající se voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR 2017. Jak a kdy můžete volit, kolik a kde jsou volební okrsky ve Vyšším Brodě.
zář62017
Omezení provozu odboru sociálních věcí

11. 9. 2017
V pondělí 11. září bude na Odboru sociálních věcí MěÚ Vyšší Brod omezena otevírací doba.