Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

REVITALIZACE SÍDLIŠTĚ


Veřejná prostranství sídliště kolem ulic Martínkovská, Pohraniční stráže a Míru nabízejí spoustu prostoru, který by si zasloužil lepší využití, aby nejen obyvatelům sídliště nabízel kvalitní prostředí, ve kterém budou rádi napříč generacemi trávit čas.

Prvním krokem ke změně je vytvoření architektonické studie. Kromě dopravní studie z roku 2019, která měla za úkol zmapovat co největší plochu pro parkování, bychom rádi, aby se hlavním podkladem pro studii staly Vaše podněty a návrhy. Pojďme tedy společně dokončit započatý proces.

 

6. - 25. dubna 2023 proběhla anketa k proměně sídliště. Obyvatelům sídliště byly zaslány informace k vyplnění ankety formou letáčku do schránky. O možnostech zapojení jsme informovali také na sociálních sítích města a dalšími dostupnými kanály.

 

13. května 2023 proběhlo občanské setkání formou procházky sídlištěm. Po procházce jsme dali nad mapou území společně hlavy dohromady a zamysleli se, jak si sídliště představujeme. 

 

Na základě podnětů vznikla architektonická studie veřejných prostranství sídliště. Její prezentace se uskutečnila 16.9.2023.

 

Do 6.10.2023 bylo možné připomínkovat tuto studii.