Uzavírky a omezení na silnicích v okolí města

Aktuální informace o uzavírkách v okolí města, které probíhají v měsíci listopadu 2017. Jedná se o zpoždění opravy mostu za čerpací stanicí a uzavírky Větrná - Branná

Oprava mostu nabírá zpoždění

Most za čerpací stanicí směrem na Dolní Dvořiště měl být opraven do konce října. Dle informací investora, Správy a údržby silnic JčK, by se tak mělo stát až během měsíce listopadu.

Uzavírka na Větrné probíhá až do 11. listopadu

Až do 11. listopadu 2017 není možný průjezd  po silnici č. III/1622 od křižovatky Větrná směrem na Brannou. V uvedeném termínu zde probíhá oprava silničního povrchu.

Na Malšín se dostanete bez problémů

Do obce Malšín se ale z Vyššího Brodu dostanete bez problémů, uzavírka začíná až za zmíněnou křižovatkou. Pokud však budete cestovat do Českého Krumlova, musíte využít jiných tras: na křižovatce Větrná se vydat směrem na Přízeř a Rožmberk n. Vlt. nebo využít silnici do Rožmberka n. Vlt. přes Hrudkov či silnici na Lipno n. Vlt. a dále přes Černou v Pošumaví.