Vyšebrodská stezka odvahy

Autor: Dita Kaiserová, MěKZ | Datum: 10.11.2017 - 00:00 | Zhlédnuto: 3097x

Lampionový průvod a stezka odvahy proběhly v pátek 20. října. Děti si nejprve prošly s lampionem město od infocentra až do kláštera. Potom se mohly trochu bát na Opatské stezce, kde je čekali upíři, děsivý klaun, jeptiška nebo hejkal.

Vyšebrodská stezka odvahy

Oslnivý byl v pátek 20. října lampionový průvod, který se vinul z náměstí přes řeku, kolem Hospůdky u Hastrmana až ke klášteru. Odtud se nebojácné děti vydali lesem na stezku odvahy, kde je postrašili létající čarodějnice, upíři, klaun, kostlivec, jeptiška, netopýři...

Děti byly velmi statečné. Prošly celou stezku, i když se občas objevily slzičky a rodiče pocítily sílu dětských rukou, které je bojácně tiskly. Na konci je za odměnu čekal velký oheň a buřty na opečení

Milé děti a strašidla – zase se potkáme příští rok!

Velmi děkujeme za pomoc SDH Vyšší Brod, Městské polici za doprovod a všem maskovaným dobrovolníkům :-)