Ordinace dětského lékaře uzavřena

V úterý 25. 6. 2019 bude ordinace MUDr.Novákové ve Vyšším Brodě zavřena. Akutní případy ošetří dětské oddělení Nemocnice Český Krumlov (tel.: 380 761 357)

Datum: 19.6.2019 | Zhlédnuto: 1025x

Dětský lékař Vyšší Brod - 25. 6. 2019 zavřeno

Uzavření pobočky Komerční banky ve Vyšším Brodě
Komerční banka informovala o ukončení činnosti stávající pobočky ve Vyšším Brodě, Náměstí 80. Nejbližší pobočky Komerční banky naleznete v Kaplici a v Českém Krumlově.
Svatební obřady jsou možné za splnění mimořádných pravidel
od 25.5.2020
Informace o možnosti konání svatebních obřadů usnesení vlády č. 555/2020 ze dne 18.5.2020.
Ukončení nouzového stavu - stále trvají omezení od 25.5.2020 do odvolání
od 25.5.2020
Po skončení nouzového stavu k 17.5.2020 platí na území České republiky stále mimořádná opatření vyhlášená v souvislosti s epidemií koronaviru na území ČR a to od 25.5.2020 do odvolání.
Program pro poskytování dotace z rozpočtu města V. Brod na výstavbu domovních ČOV.
Výdej Rybářských lístků
od 4.5.2020
Od 4.5.2020 do odvolání budou Rybářské lístky vydávány pouze ve středu a v pátek v daných úředních hodinách. Děkujeme za pochopení.
Krajská pomoc zranitelným
Krajský úřad Jihočeského kraje v rámci programu s názvem „Krajská pomoc zranitelným“ připravil balíček s ochrannými pomůckami. Balíček je určen pro ohrožené lidi, kteří např. trpí poruchami imunitního systému, onkologickým onemocněním, kardiovaskulárním onemocněním, musí na dialýzu apod.
Harmonogram uvolnění podnikatelských a dalších činnosti
Předběžný plán
Vláda ČR projednala a schválila předběžný plán uvolňování podnikatelských a dalších činností. Termíny se mohou měnit v návaznosti na aktuální epidemiologickou situace v souvislosti s šířením koronaviru.
Uvolnění ve školách a školských zařízeních
ZŠ, maturity, vysoké školy, ZUŠ
Uvolňování opatření ve školách a školských zařízeních. Termíny se mohou měnit v návaznosti na aktuální epidemiologickou situace v souvislosti s šířením koronaviru.
Nájemníci městských bytů si mohou požádat o prodloužení splatnosti nájmů
Informace k rozhodnutí rady města o pomoci ve formě možného prodloužení splatnosti nájmů v bytech o 3 měsíce. Možnost žádat mají nájemci bytů. Podnikatele, kteří si pronajímají nebytové prostory, bude město kontaktovat přímo během příštího týdne.
TAXI MAREK nabízí pomoc s dopravou seniorům
doprava zboží a osob zdarma
Nabídka vyšebrodské taxislužby na pomoc seniorů v průběhu nouzového stavu