Přerušení dodávky tepla a teplé vody - havárie

Oznámení o přerušení dodávek tepla a teplé vody z městské kotelny

Datum: 13.11.2018 | Zhlédnuto: 491x

Oznamujeme, že dnes 13. 11. 2018 je z důvodu poruchy na topných rozvodech přerušena dodávka tepla a teplé vody v bytových domech vytápěných z městské kotelny.

Předpokládané ukončení opravy je přibližně dnes do 20. hodiny.

Ordinace fyzioterapeuta ve Vyšším Brodě
zahájení provozu 29. 4. 2019
Město Vyšší Brod na konci loňského roku začalo jednat s fyzioterapeutkou o zřízení rehabilitační ambulance ve zdravotním středisku ve Vyšším Brodě. Následně došlo k dohodě s pojišťovnami a díky tomu budeme mít od konce dubna ordinaci fyzioterapeuta.
Ordinace dětského lékaře uzavřena
úterý 16. 4. 2019
V úterý 16. 4. 2019 bude ordinace MUDr.Novákové zavřena. Akutní případy ošetří zastupující lékařka v ordinaci MUDr. Novákové v Českém Krumlově a to od 8.00 do 10.00hod. Nebo můžete využít dětské oddělení v Nemocnici Český Krumlov.
Sociální odbor - zrušení úředních hodin
29. 3 a 5. 4.
V pátek 29.03.2019 a v pátek 05.04.2019 jsou z důvodu účasti na konferencích zrušeny úřední hodiny na odboru sociálních věcí.
Uzavření železničního přejezdu Sejfy
29. 3. - 5. 4. 2019
V týdnu na přelomu března a dubna dojde k přechodné úpravě provozu na silnici II/163 směr Dolní Dvořiště/Kaplice.
Konkurz na ředitele/ředitelku ZŠ a MŠ Vyšší Brod
Přihlášky do 20. 3. 2019
Vyhlášení konkurzu na ředitele/ředitelku Základní školy a Mateřské školy Vyšší Brod, Náměstí 58, 382 73 Vyšší Brod
Zrušení úředních hodin sociálního odboru
1. 3. 2019
Dne 1.3.2019 jsou z organizačních důvodů zrušeny úřední hodiny na odboru sociálních věcí.
Omezení provozu matriky
v měsíci březnu
Během měsíce března bude matrika uzavřena v následujících termínech: 1. 3., 11. - 15. 3. a 25. - 27. 3.
Pracovníci Finančního úřadu pomohou s podáním přiznání přímo ve Vyšším Brodě
5. a 19. 3. 2019
S cílem pomoci obyvatelům s podáním přiznání k dani z příjmů fyzických osob vyjedou pracovníci Územního pracoviště v Českém Krumlově do Vyššího Brodu.
leden 2019
Ohlédněte se za lednovými akcemi ve městě. Redakce navštívila zajímavou přednášku o agentech chodcích, návštěvu kabaretu U Váňů. Prošli jsme se s účastníky novoročního výšlapu na poutní místo Maria Rast. MěKZ propagovalo Vyšebrodsko na veletrhu Region tour v Brně. Videozpravodaj navštívil i projekt knihovny Knížka pro prvňáčka.