Vietnamci darovali roušky a další ochranné prostředky

Díky daru vietnamské komunity má město k dispozici omezené množství základních ochranných prostředků proti šíření epidemie koronaviru.

Datum: 19.3.2020 | Zhlédnuto: 664x

Město Vyšší Brod děkuje vietnamské komunitě, především Milan Center, CindySalon Vyšší Brod, restauraci Viet Village, Pham Ding Khuong a potravinám Lenka za poskytnutí ochranných pomůcek - především jednorázových roušek a dezinfekčních gelů. Díky tomu má město základní ochranné prostředky v omezeném množství k dispozici.

Část ochranných pomůcek bylo předáno místním lékařům a místním složkám IZS.

Dokud budou stačit zásoby, bude město jednorázové roušky a dezinfekční gely poskytovat prostřednictvím městské policie.

Obracejte se na na strážníky městské policie, která má distribuci na starosti, na tel. čísle 724 336 986

Uzavírka knihovny
9.7. - 19.7.2020
Od 9.7. do 19.7.2020 bude knihovna z důvodu nemoci uzavřena. Děkujeme za pochopení.
Nabídka práce: dvě nová výběrová řízení
technik odboru VH a referent daní a poplatků - účetní
Město vyhlásilo dvě nová výběrová řízení. Na pozici technika odboru vedlejšího hospodářství a na referenta správy daní a poplatků finančního odboru.
Výjezdní pracoviště Úřadu práce ČR ve Vyšším Brodě
od 1.7.2020
Od 1.7.2020 bude provoz Výjezdního pracoviště Úřadu práce ve Vyšším Brodě obnoven v časech a termínech uvedených níže na této stránce.
Dovolená dětské lékařky
Zástup ve dnech 9.7.2020, 3.-7.8.2020, 10.-19.8.2020
Více níže.
Pravidla pro nošení roušek, omezení obchodu a služeb a další omezení
od 1.7.2020
Pravidla pro nošení roušek, omezení obchodu a služeb a další omezení mohou být nyní upravena lokálně rozhodnutím jednotlivých krajských hygienických stanic na základě konkrétní epidemiologické situace v regionu.
Aktuální videozpravodaj
červen 2020
Ve Vyšším Brodě se setkali pracovníci infocenter Lipenska a tzv. ladili noty na sezónu. Vedení města se podruhé sešlo na kávě s občany, u této příležitosti si zájemci mohli prohlédnout novou smuteční síň. Kulturní léto zahájil koncert skvělých Satisfucktion, kteří s sebou přivezli hosty, dětskou kapelu, které se věnuje jejich frontman. V červnu se také loučily děti s mateřskou školou...
Dočasné uzavření pobočky bezplatné poradny ve Vyšším Brodě
V průběhu roku 2020 musela být do odvolání uzavřena pobočka Bezplatné poradny mezi paragrafy ve Vyšším Brodě. Je však možné obracet se na pobočky v Kaplici a v Českém Krumlově.
ZŠ Vyšší Brod hledá kuchařku
Základní škola Vyšší Brod přijme do školní jídelny kuchařku na HPP s víceletou praxí.
Uzavření pobočky Komerční banky ve Vyšším Brodě
Komerční banka informovala o ukončení činnosti stávající pobočky ve Vyšším Brodě, Náměstí 80. Nejbližší pobočky Komerční banky naleznete v Kaplici a v Českém Krumlově.
Svatební obřady jsou možné za splnění mimořádných pravidel
od 15.6.2020
Informace o možnosti konání svatebních obřadů usnesení vlády č. 641/2020 ze dne 15.6.2020.