Časopis: Zpravodaj 06/2018 (1 článek)

Vyšlo: 1.6.2018
Ilustračni fotografie k časopisu Zpravodaj 06/2018

V červnovém vydání zpravodaje si nenechte ujít rozhovor s mládežnickým reprezentantem v judu Ondřejem Svobodou, který má za sebou už i velké úspěchy. Poměrně velký prostor je věnován diskuzi zabývající se jak černými skládkami, tak možnostmi publikování názorů na stránkách městského periodika. V minulém vydání jsem také avizoval přesunutí tématu pokácení dřevin u Vltavy ve směru k místní části Herbertov, kterému se redakce podrobně věnovala a hovořila s vedením města a odborem životního prostředí. Nechybí zprávy ze školy a novinky z knihovny. Historické okénko se zabývá vyšebrodskými lázněmi.Bez povšimnutí by neměly zůstat ani informace o charitativním semináři kyusho-jistu.

Články v tomto vydání

Zastupitelé hodnotí svou práci 4

Každý měsíc od března do července 2018 postupně vychází vlastní hodnocení jednotlivých zastupitelů (tentokrát Kus, Maštalířová a Zálešák, ve kterých se budou ohlížet za svou ...

Šefredaktor