Informace z úřadu

Autor: Vladimíra Račáková, tajemnice | Datum: 15.10.2021 - 00:00 | Zhlédnuto: 1506x

Oznámení MěÚ o změně čísla běžného účtu a o změně systému plateb za komunální odpad

Informace z úřadu

Městský úřad mění číslo bankovního účtu

Město Vyšší Brod s účinností od 1. 1. 2022 mění číslo běžného účtu:

Nové číslo účtu: 298 905 274 / 0300

Při platbách věnujte pozornost variabilním a specifickým symbolům!

Pozor, mění se systém platby za komunální odpad

V důsledku změny zákonů o odpadech a místních poplatcích se od 1. 1. 2022 mění systém platby za komunální odpad fyzických osob. Více informací bude obsaženo v nové obecně závazné vyhlášce města Vyšší Brod, kterou bude v letošním roce schvalovat zastupitelstvo města. Smluvní vztahy, které máte uzavřeny na odvoz odpadu zaniknou dne 31. 12. 2021. Poplatek za komunální odpad tak již nebude zahrnut v nájmu obecních bytů a majitelé nemovitostí již nebudou pololetně dostávat vyúčtování vývozu domovního odpadu.