Přivítali jsme deset nových občánků

Autor: Radka Francová, matrikářka; foto: Petr Odložil | Datum: 15.11.2018 - 00:00 | Zhlédnuto: 3488x

Nově narozené občánky přivítal starosta 6. 10. 2018. Do konce roku zorganizujeme ještě jedno vítání.

Přivítali jsme deset nových občánků

Přivítali jsme šest chlapců a čtyři dívky

Starosta města Milan Zálešák přivítal dne 6. října 2018 v zasedací síni Městského úřadu nově narozené občánky Vyššího Brodu.Vítání se zúčastnilo celkem deset dětí, šest chlapců (Tobiáš, Adam, Karel, Šimon, Jan a Adam) a čtyři dívky (Ella, Nela, Sabina a Ester). Velice milé a působivé bylo opět vystoupení dětí z mateřské školy, které program zpestřily básničkami a písničkami.

Čeká nás ještě jedno vítání

Do konce roku zorganizujeme ještě jedno vítání občánků. Rodiče nově narozených dětí dostanou včas pozvánku nebo se mohou přihlásit na matrice Městského úřadu ve Vyšším Brodě.